Szafka na buty z siedziskiem Leni 2X - dąb sonoma, MILANO SONOMA promocja 2022

Cena308.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Edinos

Parametry

Producent:Producent: Elior
Kategoria:Szafki na buty

Opis

Urządzasz swój przedpokój, garderobę lub biuro? Szukasz błyskotliwej i komfortowej w użytkowaniu szafki na obuwie? Zyskaj upragniony porządek w serii butów Twojej rodziny!

Z przyjemnością ukazujemy Ci ładną szafkę na buty Leni 2X z kolekcji Martis marki Elior. Trzy poręczne półki na obuwie, wygodne i miękkie siedzisko, a także lubiany, ascetyczny design to tylko niektóre z jej licznych zalet. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do zapoznania się z opisem tego fascynującego mebla!

poręczna w użytkowaniu szafka na buty Leni 2X wyróżnia się nie tylko swoją niepowtarzalną formą, lecz także użyciem tworzyw najkorzystniejszej jakości. Konstrukcja mebla produkowana została z laminowanej płyty meblowej o klasie higieny E1, uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. Posiada także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co gwarantuje nadanie jej cech jakościowych, a także wytrzymałościowych. Dla zwiększenia trwałości mebla, obrzeża szafki doszlifowano odpornym na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne tworzywem ABS. W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów technologia Elior nie gromadzi chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodnych, dzięki czemu nie przebarwia się, a meble łatwo jest utrzymać w czystości. Designerskie siedzisko mebla w odcieniu białym pokryte zostało najwyższej jakości ekoskórą (skórą ekologiczną), łatwą do utrzymania w czystości. Ekoskóra stosowana przy produkcji mebli firmy Elior jest o 38% bardziej niepodatna na słońce oraz substancje płynne od konkurencyjnych produktów, co pozwala Ci na długie i bezpieczne wykorzystywanie. Już nie musisz się martwić, że rozlany napój spowoduje konieczność wymiany mebla. Skóra ekologiczna producenta Elior została pokryta podwójną powłoką polichlorku winylu, dzięki temu jest także wytrzymała na działanie środków dezynfekujących na bazie rozpuszczalników - chemikalia te niszczą skórę naturalną. Uchylne drzwiczki z trzema przedziałami na obuwie są wyjątkowo ergonomiczne i wygodne przechowywanie wszelkich Twoich ulubionych par. W schowku o głębokości 8 cm przechowasz na dodatek czapki, szale czy inne potrzebne dodatki. praktyczne siedzisko ułatwia założenie obuwia nie tylko dzieciom i osobom starszym. Stonowana kolorystyka i prosta forma powodują, iż szafka Leni idealnie sprawdza się we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim, jakascetycznym czy innowacyjnym. Stwórz w swoim domu unikalny klimat z meblem marki Elior!

W ofercie posiadamy także s