Szafka na klucze KEY BOX 48 kluczy promocja 2022

Cena798.27
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie B2B Partner

Parametry

Producent:DURABLE
Kategoria:Szafki na klucze

Opis

- Aluminiowa skrzynka na klucze KEY BOX o nieśmiertelnym wzorze. - Drzwiczki otwierają się pod kątem ponad 90° umożliwiając wygodny dostęp do wszelkich kluczy. - Na wewnętrznej stronie drzwiczek znajduje się miejsce do wsunięcia opisu zawartości skrzynki.

- Bezpieczeństwo gwarantuje zamek wysokiej jakości z dwoma kluczami. - W opakowaniu znajdują się śruby montażowe i instrukcja zawieszania skrzynki na ścianie. - postępowe zawieszki do kluczy KEY CLIP można prosto powiesić nie przykrywając miejsca nadruku.

- Zawieszka KEY CLIP zawieszana w skrzynce na klucze KEY BOX to optymalizacja w korzystaniu z kluczy w każdym biurze. - Skrzynka na klucze jest dostępna w 3 wymiarach. - Najmniejsza wersja jest na 12 kluczy, średnia na 18 i 36 lub 54 klucze, a największa na 48 albo 72 klucze.

- Do każdej skrzynki dołączone jest opakowanie z sześcioma przykładowymi zawieszkami na klucze KEY CLIP. - KEY BOX 48 Skrzynka na 54 zawieszki na klucze, do skrzynki dołączone jest opakowanie 6 przykładowych zawieszek na klucze, listwy na zawieszki znajdują się wyłącznie na przednich stronach paneli.

- rozmiary: 302 x 400 x 118 mm (S x W x G). - Jednostka sprzedaży: 1 sztuka