Durable Szafka na klucze key box 72 kluczy promocja 2022

Cena945.87
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie B2B Partner

Parametry

Producent:DURABLE
Kategoria:Szafki na klucze

Opis

- Aluminiowa skrzynka na klucze KEY BOX o nieśmiertelnym wzorze. - Drzwiczki otwierają się pod kątem ponad 90° umożliwiając komfortowy dostęp do wszelkich kluczy. - Na wewnętrznej stronie drzwiczek znajduje się miejsce do wsunięcia opisu zawartości skrzynki.

- Bezpieczeństwo zagwarantuje zamek wysokiej jakości z dwoma kluczami. - W opakowaniu znajdują się śruby montażowe i instrukcja zawieszania skrzynki na ścianie. - nowoczesne zawieszki do kluczy KEY CLIP można łatwo powiesić nie okrywając miejsca nadruku.

- Zawieszka KEY CLIP zawieszana w skrzynce na klucze KEY BOX to optymalizacja w korzystaniu z kluczy w każdym biurze. - Skrzynka na klucze jest dostępna w 3 wymiarach. - Najmniejsza wersja jest na 12 kluczy, przeciętna na 18 i 36 albo 54 klucze, a największa na 48 albo 72 klucze.

- Do każdej skrzynki załączone jest opakowanie z sześcioma przykładowymi zawieszkami na klucze KEY CLIP. - KEY BOX 72 Skrzynka na 72 zawieszki na klucze, do skrzynki załączone jest opakowanie 6 przykładowych zawieszek na klucze, listwy na zawieszki znajdują się po obu stronach paneli.

- wymiary: 302 x 400 x 118 mm (S x W x G). - Jednostka sprzedaży: 1 sztuka