Rapa Lada chłodnicza z szybą giętą l-b/122/90 promocja 2021

Cena5712.12
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie M&M Gastro

Parametry

Producent:Rapa
Kategoria:Szafy chłodnicze i mroźnicze

Opis

Lada chłodnicza L-B o długości 122 cm i szerokości 90 cm dedykowana do przechowywania i eksponowania produktów żywnościowych w warunkach chłodniczych. Hartowana gięta szyba czołowa jest podzielona na dwie części (na zdjęciach pokazujemy ladę dłuższą).

zastosowanie tego rodzaju szyby nietrudne jej odgięcie i utrzymanie części ekspozycyjnej w czystości. Część ekspozycyjna jest stworzona ze stali rdzoodpornej polerowanej, natomiast obudowa – z blachy malowanej proszkowo na odcień biały.

Boki z szarej płyty laminowanej. Na korpusie szare odbojniki z miękkiego PCV. Blat roboczy – z szarej płyty laminowanej o szerokości 28 cm. Z prawej strony od strony obsługi podwójne gniazdo elektryczne.

Od strony obsługi lada ma pojemny przechowalnik na produkty. Bezprogowe dno, wnętrze ze ze stali nierdzewnej. System chłodzenia grawitacyjny. W wyposażeniu elektroniczny termostat z wyświetlaczem temperatury od strony obsługi.

Elektroniczny termometr od strony klienta. Samoczynne odszranianie. Ogumowane stopki z regulacją wysokości. Oświetlenie LED dopasowane do produktów (należy wybrać przed zakupem). Osiągalne jest dokupienie do lady dodatkowego wyposażenia.

M. In: przegroda części ekspozycyjnej - ruchoma z plexi albo stała ze szkła daje możliwość przechowywania obok siebie mięsa i wędlin oraz produktów mlecznych przegroda przechowalnika - dzieli część dolną lady na 2 komory półka szklana w części ekspozycyjnej - daje dodatkowe miejsce na przechowywanie produktów, raczej nie wymagających silnego chłodzenia blat z blachy rdzoodpornej - bardziej wytrzymały Pasek na froncie lady może być w następujących kolorach (należy wybrać przed zakupem): biały czarny niebieski czerwony szary