Lada chłodnicza z szybą giętą L-B/152/90 promocja 2021

Cena6083.58
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie M&M Gastro

Parametry

Producent:Rapa
Kategoria:Szafy chłodnicze i mroźnicze

Opis

Lada chłodnicza L-B o długości 152 cm i szerokości 90 cm przeznaczona do przechowywania i eksponowania produktów żywnościowych w warunkach chłodniczych. Hartowana gięta szyba czołowa jest podzielona na dwie części (na zdjęciach prezentujemy ladę dłuższą).

użycie tego rodzaju szyby przystępne jej odgięcie i utrzymanie części ekspozycyjnej w czystości. Część ekspozycyjna jest wytwarzana ze stali nierdzewnej polerowanej, natomiast obudowa – z blachy malowanej proszkowo na odcień biały.

Boki z szarej płyty laminowanej. Na korpusie szare odbojniki z miękkiego PCV. Blat roboczy – z szarej płyty laminowanej o szerokości 28 cm. Z prawej strony od strony obsługi podwójne gniazdo elektryczne.

Od strony obsługi lada ma pojemny przechowalnik na produkty. Bezprogowe dno, wnętrze ze ze stali nierdzewnej. System chłodzenia grawitacyjny. W wyposażeniu elektroniczny termostat z wyświetlaczem temperatury od strony obsługi.

Elektroniczny termometr od strony klienta. Samoczynne odszranianie. Ogumowane stopki z regulacją wysokości. Oświetlenie LED dostosowane do produktów (należy wybrać przed zakupem). Możliwe jest dokupienie do lady uzupełniającego wyposażenia.

M. In: przegroda części ekspozycyjnej - ruchoma z plexi albo stała ze szkła daje możliwość przechowywania obok siebie mięsa i wędlin i produktów mlecznych przegroda przechowalnika - dzieli część dolną lady na 2 komory półka szklana w części ekspozycyjnej - daje dopełniające miejsce na przechowywanie produktów, raczej nie wymagających silnego chłodzenia blat z blachy nierdzewnej - bardziej wytrzymały Pasek na froncie lady może być w następujących kolorach (należy wybrać przed zakupem): biały czarny niebieski czerwony szary