Sonax Szampon koncentrat nabłyszczający 1l (4064700314306) promocja 2023

Cena27.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Bricomarche

Parametry

Producent:SONAX
Kategoria:Szampony samochodowe
Pojemność 1 l

Opis

Opis
Skoncentrowany szampon do ręcznego mycia samochodu. Działa ekspresowo i dokładnie usuwając standardowe zabrudzenia z ulicy. Jednocześnie wosk zawarty w szamponie zabezpiecza czyszczoną powierzchnię. Pasuje do czyszczenia wszystkich powierzchni lakierowanych, metalu, szkła, tworzyw nienaturalnych, gumy, ceramiki, porcelany i powierzchni emaliowanych. Nie mieści fosforanów.

Waga: 1,150 kg
pojemność: 1,000 l
Chemia

W skład grupy wchodzą: wszelkie wyroby chemiczne wykrzystywane w warsztacie samochodowym np. Zmywacze do hamulców

O marce SONAX

PPH „PARYS" Sp. Z o.o. Jest liderem w branży chemii motoryzacyjnej i kosmetyków samochodowych w Polsce.

marka jest generalnym dystrybutorem produktów Plak, Atas, SONAX, Prestone, Xeramic, Holts, Druchema, ERC, Rain-X, Ring Automotive, a także QUIXX w Polsce.

marka PARYS jest także odpowiedzialna za dystrybucję produktów Procter & Gamble (m.in. Ambi Pur Car, Gillette) w kanale stacji paliw i motoryzacyjnym na terenie Polski.

Od 2020 roku konfekcjonuje i dystrybuuje NOXy AdBlue – płyn do redukcji NO2 ze spalin.

Zakład produkcyjny, dzięki innowacyjnym i w pełni samoczynnym liniom produkcyjnym może na wielką skalę produkować wszystkiego rodzaju płyny eksploatacyjne dla motoryzacji, takie jak: płyny do chłodnic, płyny do spryskiwaczy, płyny do szyb czy AdBlue. Akcentuje go szczególnie wysoka powtarzalność i staranność procesów produkcji, a także konfekcjonowania płynów.