angle szczoteczki międzyzębowe 0,5mm czerwone 6 szt. marki Tepe promocja 2023

sprawdź dostępność w sklepie www.noblas.pl

Parametry

Producent:TEPE
Kategoria:Szczoteczki do zębów
Rodzaj międzyzębowa
Ilość sztuk 6

Opis

TePe Angle Czerwone Szczoteczki międzyzębowe Kolor: czerwony, wymiar: 0,5mm, ilość: 1 opakowanie (6szt).

TEPE to szwedzka producent rodzinna, która od 1965 specjalizuje się w rozwoju, produkcji i dystrybucji najwyższej jakości towarów do higieny jamy ustnej. Szczoteczki międzyzębowe TEPE, dzięki swej doskonałej jakości wykonania, znalazły uznanie wśród miliona Pacjentów na całym świecie.

Wszystkie szczoteczki międzyzębowe TEPE posiadają najwyższej jakości włosie oraz powlekany plastikiem drucik, by czyścić efektywnie i subtelnie.

Szczoteczki międzyzębowe TEPE są dostępne w trzech rodzajach: seria Original (tradycyjne), seria Extra-Soft (miękkie), a także linia Angle (długi uchwyt).

Szczoteczki m/z TEPE Original:

Szczoteczki międzyzębowe TEPE Original są produkowane w ośmiu wymiarach (0,4-1,3mm)złączyć się zarówno do drobnych jak i sporych przestrzeni międzyzębowych. Wyjątkowy uchwyt TEPE jest komfortowy i jednostajny, a kodowanie kolorami pomaga pacjentom zapamiętać swój wymiar.

Szczoteczki międzyzębowe TEPE Extra-Soft:

Szczoteczki międzyzębowe TEPE Extra-Soft posiadają specjalne, miękkie włosie w celu zapewnienia delikatnego czyszczenia. Poleca się je niezwykle przy nadwrażliwości dziąseł i zębów, po zabiegach chirurgicznych i przy stanach zapalnych tkanek miękkich.

Szczoteczki międzyzębowe TEPE Angle:

Szczoteczki międzyzębowe TEPE Angle posiadają specjalnie wyprofilowany DŁUŻSZY uchwyt dla łatwiejszego czyszczenia przestrzeni pomiędzy zębami trzonowymi (żującymi). Niedługi uchwyt w szczoteczkach Original oraz Extra-Soft nieraz utrudniał sprawne doczyszczanie trudno dostępnych miejsc. Ze szczoteczkami TEPE Angle jest to dużo bardziej komfortowe.

rozmiary szczoteczek międzyzębowych TEPE:

Szczoteczki międzyzębowe TEPE pozostały gruntownie przetestowane pod względem jakości i trwałości spełniając w 100% oczekiwania międzynarodowych standardów ISO. Zgodnie ze standardem ISO szczoteczki mają określone rozmiary, które definiują średnicę drutu i średnicę włosia - czyli minimalną (śr. Drutu) i maksymalną (śr. Włosia) przestrzeń międzyzębową jaką mogą sprawnie wyczyścić.

Szczoteczki międzyzębowe TEPE pomagają:

- w czyszczeniu przestrzeni międzyzębowych,
- w czyszczeniu zębów trzonowych (tylnych),
- w czyszczeniu miejsc po zabiegach ekstrakcji,
- w pielęgnacji aparatów ortodontycznych,
- w pielęgnacji implantów i mostów,

stosowanie szczoteczek międzyzębowych TEPE to najtańsza i skuteczna metoda walki z chorobami dziąseł. Badania wykazały,używanie szczoteczek międzyzębowych, w porównaniu do nici dentystycznych, nie tylko sprawniej eliminuje płytkę nazębną ale jest ponadto łatwiejsze dla Pacjenta. Badania wykazały też,poprzez okres 12 tygodni, zmiany w płytce nazębnej, poziom brodawek i sondowana głębokość były ulepszone w grupie Pacjentów stosującej szcz. Międzyzębowe od grupy, która używała nici dentystycznych.