Tepe angle szczoteczki międzyzębowe 0,6mm niebieskie 6szt. promocja 2023

sprawdź dostępność w sklepie www.noblas.pl

Parametry

Producent:TEPE
Kategoria:Szczoteczki do zębów
Rodzaj międzyzębowa
Ilość sztuk 6

Opis

TePe Angle Niebieskie Szczoteczki międzyzębowe Kolor: niebieski, rozmiar: 0,6mm, liczba: 1 opakowanie (6szt).

TEPE to szwedzka producent rodzinna, która od 1965 specjalizuje się w rozwoju, produkcji i dystrybucji najwyższej jakości artykułów do higieny jamy ustnej. Szczoteczki międzyzębowe TEPE, dzięki swej doskonałej jakości wykonania, znalazły uznanie wśród miliona Pacjentów na całym świecie.

Wszystkie szczoteczki międzyzębowe TEPE mają najwyższej jakości włosie i powlekany plastikiem drucik, żeby czyścić skutecznie i delikatnie.

Szczoteczki międzyzębowe TEPE są przystępne w trzech rodzajach: kolekcja Original (tradycyjne), kolekcja Extra-Soft (miękkie) i seria Angle (długi uchwyt).

Szczoteczki m/z TEPE Original:

Szczoteczki międzyzębowe TEPE Original są wykonane w ośmiu rozmiarach (0,4-1,3mm)związać się równocześnie do minimalnych jak i sporych przestrzeni międzyzębowych. Wyjątkowy uchwyt TEPE jest wygodny i stabilny, a kodowanie kolorami pomaga pacjentom zapamiętać swój rozmiar.

Szczoteczki międzyzębowe TEPE Extra-Soft:

Szczoteczki międzyzębowe TEPE Extra-Soft mają specjalne, miękkie włosie w celu zapewnienia delikatnego czyszczenia. Poleca się je istotnie przy nadwrażliwości dziąseł i zębów, po zabiegach chirurgicznych, a także przy stanach zapalnych tkanek miękkich.

Szczoteczki międzyzębowe TEPE Angle:

Szczoteczki międzyzębowe TEPE Angle mają specjalnie wyprofilowany DŁUŻSZY uchwyt dla łatwiejszego czyszczenia przestrzeni pomiędzy zębami trzonowymi (żującymi). Niedługi uchwyt w szczoteczkach Original i Extra-Soft często utrudniał produktywne doczyszczanie trudno dostępnych miejsc. Ze szczoteczkami TEPE Angle jest to dużo bardziej komfortowe.

wymiary szczoteczek międzyzębowych TEPE:

Szczoteczki międzyzębowe TEPE pozostały gruntownie przetestowane pod względem jakości i trwałości spełniając w 100% kryteria międzynarodowych standardów ISO. Zgodnie ze standardem ISO szczoteczki mają określone wymiary, które definiują średnicę drutu oraz średnicę włosia - czyli minimalną (śr. Drutu) oraz maksymalną (śr. Włosia) przestrzeń międzyzębową jaką mogą wydajnie wyczyścić.

Szczoteczki międzyzębowe TEPE pomagają:

- w czyszczeniu przestrzeni międzyzębowych,
- w czyszczeniu zębów trzonowych (tylnych),
- w czyszczeniu miejsc po zabiegach ekstrakcji,
- w pielęgnacji aparatów ortodontycznych,
- w pielęgnacji implantów i mostów,

wykorzystywanie szczoteczek międzyzębowych TEPE to najtańsza i sprawna metoda walki z chorobami dziąseł. Badania wykazały,użytkowanie szczoteczek międzyzębowych, w kontraście do nici dentystycznych, nie tylko sprawniej eliminuje płytkę nazębną lecz jest dodatkowo łatwiejsze dla Pacjenta. Badania wykazały dodatkowo,poprzez okres 12 tygodni, zmiany w płytce nazębnej, poziom brodawek i sondowana głębokość były lepsze w grupie Pacjentów stosującej szcz. Międzyzębowe od grupy, która używała nici dentystycznych.