TePe Angle Szczoteczki międzyzębowe 0,7mm zółte 6szt., P4706 promocja 2023

sprawdź dostępność w sklepie www.noblas.pl

Parametry

Producent:TEPE
Kategoria:Szczoteczki do zębów
Rodzaj międzyzębowa
Ilość sztuk 6

Opis

TePe Angle Żółte Szczoteczki międzyzębowe Kolor: żółty, rozmiar: 0,7mm, liczba: 1 opakowanie (6szt).

TEPE to szwedzka firma rodzinna, która od 1965 specjalizuje się w rozwoju, produkcji i dystrybucji najwyższej jakości towarów do higieny jamy ustnej. Szczoteczki międzyzębowe TEPE, dzięki swej idealnej jakości wykonania, znalazły zachwyt wśród miliona Pacjentów na całym świecie.

Wszystkie szczoteczki międzyzębowe TEPE mają najwyższej jakości włosie i powlekany plastikiem drucik, żeby czyścić wydajnie i subtelnie.

Szczoteczki międzyzębowe TEPE są przystępne w trzech rodzajach: kolekcja Original (tradycyjne), linia Extra-Soft (miękkie), a także seria Angle (długi uchwyt).

Szczoteczki m/z TEPE Original:

Szczoteczki międzyzębowe TEPE Original są wyprodukowane w ośmiu wymiarach (0,4-1,3mm)zespoić się jednocześnie do śladowych jak i obszernych przestrzeni międzyzębowych. Unikatowy uchwyt TEPE jest komfortowy i stabilny, a kodowanie kolorami pomaga pacjentom zapamiętać swój rozmiar.

Szczoteczki międzyzębowe TEPE Extra-Soft:

Szczoteczki międzyzębowe TEPE Extra-Soft posiadają specjalne, miękkie włosie w celu zapewnienia delikatnego czyszczenia. Poleca się je nad wyraz przy nadwrażliwości dziąseł i zębów, po zabiegach chirurgicznych, a także przy stanach zapalnych tkanek miękkich.

Szczoteczki międzyzębowe TEPE Angle:

Szczoteczki międzyzębowe TEPE Angle mają specjalnie wyprofilowany DŁUŻSZY uchwyt dla łatwiejszego czyszczenia przestrzeni między zębami trzonowymi (żującymi). Niedługi uchwyt w szczoteczkach Original i Extra-Soft nieraz utrudniał wydajne doczyszczanie trudno dostępnych miejsc. Ze szczoteczkami TEPE Angle jest to dużo bardziej wygodne.

rozmiary szczoteczek międzyzębowych TEPE:

Szczoteczki międzyzębowe TEPE pozostały gruntownie przetestowane pod względem jakości i trwałości spełniając w 100% wymogi międzynarodowych standardów ISO. Zgodnie ze standardem ISO szczoteczki posiadają określone wymiary, które definiują średnicę drutu i średnicę włosia - czyli minimalną (śr. Drutu) i maksymalną (śr. Włosia) przestrzeń międzyzębową jaką mogą sprawnie wyczyścić.

Szczoteczki międzyzębowe TEPE pomagają:

- w czyszczeniu przestrzeni międzyzębowych,
- w czyszczeniu zębów trzonowych (tylnych),
- w czyszczeniu miejsc po zabiegach ekstrakcji,
- w pielęgnacji aparatów ortodontycznych,
- w pielęgnacji implantów i mostów,

stosowanie szczoteczek międzyzębowych TEPE to najtańsza i produktywna metoda walki z chorobami dziąseł. Badania wykazały,używanie szczoteczek międzyzębowych, w kontraście do nici dentystycznych, nie tylko sprawniej eliminuje płytkę nazębną ale jest dodatkowo łatwiejsze dla Pacjenta. Badania wykazały jeszcze,poprzez okres 12 tygodni, zmiany w płytce nazębnej, poziom brodawek i sondowana głębokość były ulepszone w grupie Pacjentów stosującej szcz. Międzyzębowe od grupy, która używała nici dentystycznych.