BRAUN Oral-B Vitality 100 szczoteczka elektryczna Oral B z timerem - BIAŁA/CZARNA, D100W promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem BRAUN Oral-B Vitality 100 szczoteczka elektryczna Oral B z timerem - BIAŁA/CZARNA, D100W oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 99.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-24%
Szczoteczka Elektryczna Oral-B Vitality Spiderman
99.00
Allegro.pl
Szczoteczka rotacyjna ORAL-B Vitality 100 Cross Action Biały
99.99
Avans.pl
Szczoteczka rotacyjna ORAL-B Vitality 100 Cross Action Biały
99.99
ELECTRO.pl
Szczoteczka rotacyjna ORAL-B Vitality 100 Cross Action Czarny
129.99
ELECTRO.pl
Szczoteczka rotacyjna ORAL-B Vitality 100 Cross Action Czarny
129.99
Avans.pl

Parametry

Producent:Braun
Kategoria:Szczoteczki elektryczne
Sygnalizator czasu mycia tak
Rodzaj zasilania akumulatorowe
Kolor niebieski, czarny, biały, różowy

Opis

Jak dowodzą badania kliniczne, szczoteczka akumulatorowa Oral-B Vitality czyści zęby produktywniej niż zwykła szczoteczka manualna. Zaimplementowany w rączkę szczoteczki timer pomaga zachować zalecany poprzez dentystów 2-minutowy czas szczotkowania zębów.

To, co najlepsze od Oral-B – marki nr 1 na ogół wykorzystywanej poprzez dentystów na całym świecie. Cechy i cechy:- idealna szczoteczka do codziennej pielęgnacji jamy ustnej- eliminuje więcej płytki bakteryjnej niżeli zwykła szczoteczka manualna- Wibruje co 30 sekund, przypominając o przejściu do szczotkowania kolejnego obszaru W zestawie: 1 rączka szczoteczki, 1 końcówka wymienna Ostrzeżenie:Należy regularnie sprawdzać, czy kabel nie jest uszkodzony.

w przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy przekazać ładowarkę do punktu serwisowego Oral-B Braun. Nie wolno używać uszkodzonego lub nieprawidłowo działającego urządzenia. Urządzenie nie jest przeznaczone dla dzieci poniżej 3.

roku życia. Dzieci, a także osoby o ograniczonych możliwościach fizycznych, czuciowych albo umysłowych mogą korzystać z urządzenia tylko pod nadzorem osoby odpowiedzialnej za ich bezpieczeństwo. Ogólnie zalecamy przechowywanie urządzenia w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Należy pilnować, by dzieci nie bawiły się urządzeniem. W przypadku upuszczenia towaru należy wymienić końcówkę szczoteczki przed następnym zastosowaniem, choćby jeżeli nie widać żadnych uszkodzeń. Nie wolno kłaść ani przechowywać ładowarki w miejscu, z którego może spaść albo zostać zrzucona do wanny albo umywalki.

Nie wolno wkładać ładowarki do wody ani do innego płynu. Jeżeli ładowarka wpadła do wody, nie wolno jej wyjmować. Należy momentalnie odłączyć ją od źródła zasilania. Nie wolno samodzielnie modyfikować ani naprawiać produktu.

Może to spowodować pożar, porażenie prądem albo inne obrażenia. W sprawie naprawy należy skonsultować się ze sprzedawcą lub punktem serwisowym Oral-B. Nie należy demontować towaru, z wyjątkiem konieczności podmiany baterii.

Przy wyjmowaniu baterii należy zachować ostrożność, żeby nie spowodować zwarcia zacisków bieguna dodatniego (+) i ujemnego (-). Nie wolno wkładać żadnych przedmiotów do otworu w urządzeniu/ładowarce.

Nie dotykać wtyczki mokrymi rękami. Może to spowodować porażenie prądem elektrycznym. W trakcie odłączania urządzenia od źródła zasilania należy trzymać za wtyczkę, a nie za przewód. Należy używać urządzenia tylko w sposób zgodny z przeznaczeniem i opisany w instrukcji.

Nie wolno używać akcesoriów, które nie są zalecane przez producenta. Jeśli użytkownik szczoteczki jest podczas leczenia chorób jamy ustnej, przed zastosowaniem urządzenia powinien skonsultować się z dentystą....