Szczoteczka do zębów ew-dl75-s803 ew-dl75-s803 - odbiór w 2000 punktach - salony, paczkomaty, stacje orlen marki Panasonic promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Szczoteczka do zębów ew-dl75-s803 ew-dl75-s803 - odbiór w 2000 punktach - salony, paczkomaty, stacje orlen marki Panasonic oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 269.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Panasonic EW-DL75-S803
269.00
OleOle!
Panasonic EW-DL75-S803
269.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Panasonic
Kategoria:Szczoteczki elektryczne

Opis

Panasonic Szczoteczka Soniczna EW-DL75Panasonic EW-DL75 to najnowszy model szczoteczki sonicznej z ruchem wektorowym włókien czyszczących. Progresywna technologia silnika liniowego kreuje 31 000 poziomych ruchów włosia na minutę.

Fale dźwiękowe wprawiają włókna szczoteczki w drgania soniczne, które rozchodzą się w ślinie powodując zjawisko kawitacji, w wyniku którego powstają chmury mikro bąbelków wspomagających odrywanie płytki bakteryjnej.

Zjawisko kawitacji, które towarzyszy mechanicznemu szczotkowaniu rozszerza efektywność i skrupulatność czyszczenia jamy ustnej. Szczoteczka soniczna Panasonic EW-DL75 pozostała opracowana z myślą o bezpiecznym i wydajnym oczyszczaniu kieszonek przyzębnych.

nad wyraz sprężyste, cienkie włókna o średnicy 0,02mm sięgają głęboko poniżej linii dziąseł i do 3mm w głąb kieszonek przyzębnych, które nie są oczyszczanie w trakcie klasycznego szczotkowania zębów.

Zalegająca w tych miejscach płytka bakteryjna powoduje stany zapalne i choroby dziąseł. Ruch wektorowy (liniowy) włókiem, które poruszają się wzdłuż linii dziąseł sprawia, iż płytka nazębna, a także resztki pokarmu wymiatane są z głębokich kieszeni oraz linii dziąsłowej.

Regularne oczyszczanie miejsc trudno dostępnych sprawia widoczną udoskonalenie zdrowia i ogólnej kondycji dziąseł.mocne strony szczoteczki sonicznej Panasonic EW-DL75 progresywna technologia silnika liniowe Opracowana poprzez firmę Panasonic technologia ruchu włókien szczoteczki wzdłuż linii dziąseł umożliwia włosiu nieskomplikowane docieranie do kieszonek przyzębnych i pod linię dziąseł wydajnie usuwając płytkę bakteryjną i resztki pokarmu.

dzięki temu w miejscach niedoczyszczanych w trakcie konwencjonalnego szczotkowania nie gromadzi się płytka nazębna co chroni jamę ustną przed stanami zapalnymi i chorobami dziąseł.wyjątkowo niewielkie włókna szczoteczki Włosie szczoteczki sonicznej Panasonic EW-DL75 zostało zaprojektowane tak aby docierać do miejsc niedostępnych dla konwencjonalnych końcówek.

niezwykle sprężyste i znikome włókna o średnicy 0,02mm zagłębiają się do 3mm w głąb kieszeni dziąsłowej usuwając płytkę bakteryjną powodującą stany zapalne, krwawienia i choroby dziąseł.szeroka precyzja wibracji sonicznych Włókna szczoteczki ulegają wychyleniu o 1mm co zagwarantuje precyzję i wysoką sprawność czyszczenia kieszonek przyzębnych, linii dziąseł, a także przestrzeni międzyzębowych.

Porównanie z tradycyjną szczoteczką elektryczną do zębówAutomatyczna kontrola mocy szczotkowania Amplituda drgań sonicznych zmienia się w zależności od siły nacisku jaką szczotkujemy zęby. Przy zbyt silnym docisku szczoteczki w trakcie szczotkowania zębów amplituda drgań jest zniżana co stanowi produktywną ochronę finezyjnych dziąseł.dopełniające parametry szczoteczki sonicznej EW-DL75Dwa tryby szczotkowania Szczoteczka Panasonic EW-DL75 posiada dwa tryby pracy: REGULAR oraz SOFT.

Tryb REGULAR (klasyczny) służy do codziennego szczotkowania zębów, tryb SOFT (delikatny) gwarantuje delikatne szczotkowanie i masaż wrażliwych dziąseł. Tryby pracy pozwalają na jeszcze lepsze dobranie mocy szczotkowania do jednostkowych potrzeb Użytkownika.Funkcja łagodnego startu Jest to opcja, która zezwala na stopniowe przyzwyczajanie dziąseł do drgań sonicznych jakie formuje mechanizm szczoteczki Panasonic EW-DL75.

Po włączeniu szczoteczka pracuje z mniejszą częstotliwością, którą zwiększa stopniowo chroniąc tym samym subtelne dziąsła.30 sekundowy Timer Timer to funkcja odmierzania czasu mycia zębów. 30 sekundowy Timer ulepszoną kontrolę szczotkowania poszczególnych partii jamy ustnej.Wodoodporność IPX7 Według normy IPX7 urządzenie elektryczne jakim jest szczoteczka Panasonic EW-DL75 można zanurzyć w wodzie na głębokość 1m na czas 30 minut bez negatywnych skutków.

Właściwość ta widocznie usprawnia utrzymanie szczoteczki w czystości, gdyż można ją opłukiwać pod bieżącą wodą.Skład zestawu szczoteczki sonicznej Panasonic EW-DL75:1 x szczoteczka soniczna model EW-DL75 1 x końcówka wymienna Multi-fit służąca do klasycznego szczotkowania zębów 1 x końcówka wymienna z nieznacznym włosiem służąca do doczyszczani kieszonek dziąsłowych 1 x ładowarka z miejscem na końcówkę wymienną 1 x karta gwarancyjna (2 lata gwarancji) 1x instrukcja w języku polskim...