Szczoteczka soniczna ew-dc12-w503 marki Panasonic promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Szczoteczka soniczna ew-dc12-w503 marki Panasonic oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 399.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
Panasonic EW-DC12
399.00
RTV EURO AGD
-20%
Panasonic EW-DC12
399.00
OleOle!
Szczoteczka soniczna PANASONIC EW-DC12-W503
499.00
Media Expert

Parametry

Producent:PANASONIC
Kategoria:Szczoteczki elektryczne

Opis

Panasonic Szczoteczka Soniczna EW-DC12-W503 Rose Gold - dla innowacyjnego czyszczenia kieszonek dziąsłowychFunkcjeDlaczego warto wybrać szczoteczkę soniczną Panasonic?Na podstawie przeprowadzonych badań firma Panasonic opracowała soniczną szczoteczkę do zębów, która zapewnia pokaźniejszą skuteczność higieny kieszonek dziąsłowych w przypadku klasycznego czyszczenia, dzięki połączeniu trzech nieszablonowych funkcji: szczoteczki z wyjątkowo niedużym włosiem, wibracji sonicznych tworzonych poprzez silnik liniowy i ruchu szczoteczki w poziomie.*Grafiki służą wyłącznie do celów ilustracyjnych.Skuteczne czyszczenie zębów dzięki końcówce z szczególnie niepokaźnym włosiemŁatwe czyszczenie kieszonek dziąsłowychSoniczna szczoteczka do zębów o wyśmienitej wielkości włosia do czyszczenia kieszonek dziąsłowych to podstawa.

Szczoteczka ma niezwykle niepokaźne włosie, o średnicy 0,02 mm, które delikatnie dociera do kieszonek dziąsłowych, czyszcząc je i broniąc.* Grafika służy wyłącznie do celów ilustracyjnych.unikatowa końcówka szczoteczki sonicznej PanasonicKońcówki włosia o długości 3 mm, zaprojektowane z myślą o najistotniej wrażliwych zębach i dziąsłach, docierają w kieszonkach dziąsłowych na stosowną głębokość i nie sięgają dalej.

umożliwia to delikatne usuwanie płytki nazębnej i bakterii bez podrażnień.* Grafika służy wyłącznie do celów ilustracyjnych.Wibracje soniczne wyprodukowane przez silnik liniowyWysoka szybkość (31 000 ruchów/min), a także stanowczo precyzyjne wibracje (amplituda wynosząca 1 mm*1) są wyjątkowo sprawne w usuwaniu kamienia nazębnego z kieszonek dziąsłowych.

Podrażnienie zębów i dziąseł jest przy tym zminimalizowane. Tych ruchów nie można odtworzyć ręcznie.*1 Tylko w trybie REGULARNY.*Grafika służy wyłącznie do celów ilustracyjnych.poziomy ruch szczoteczki gwarantujący efektywne likwidowanie kamienia nazębnegoKońcówka szczoteczki elektrycznej EW-DC12 firmy Panasonic wykonuje ruchy w poziomie o wysokiej prędkości wzdłuż linii dziąseł, żeby sięgać głębiej w kieszonki dziąsłowe w celu efektywnego usuwania kamienia nazębnego i bakterii.*Grafika służy wyłącznie do celów ilustracyjnych.Delikatna szczoteczka soniczna do wrażliwych zębówTrybu DELIKATNEGO można używać do szczotkowania wrażliwych zębów, gdy dziąsła są opuchnięte, krwawiące albo szczególnie czułe, bez obaw o ich zniszczenie.nadzwyczajna codzienna pielęgnacja jamy ustnej• ekran LED informuje o konieczności naładowania baterii• Funkcja pamięci trybu zapamiętuje ostatnio stosowany tryb• Timer usprawnia równomierne szczotkowanie poszczególnych sekcji jamy ustnej• Funkcja łagodnego startu pozwala na rozpoczęcie szczotkowania z wyjątkowo małą szybkością, co upraszcza przyzwyczajenie sięDaj się zainspirować...