Xiaomi elektroniczna szczoteczka do zębów Amazfit Oclean X (2000013654847) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Xiaomi elektroniczna szczoteczka do zębów Amazfit Oclean X (2000013654847) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 196.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Szczoteczka soniczna OCLEAN X LCD
196.99
Empik
Szczoteczka soniczna OCLEAN X beżowa
218.00
Empik

Parametry

Producent:Xiaomi
Kategoria:Szczoteczki elektryczne
Rodzaj zasilania akumulatorowe
Kolor brązowy

Opis

 SZCZOTECZKA SONICZNA XIAOMI OCLEAN X BEŻOWA Pierwsza na świecie inteligentna szczoteczka soniczna z zastosowanym barwnym ekranem dotykowym. Szczoteczki Oclean X wyekwipowane są w wyświetlacz dotykowy, który wyświetla czas, tryby, intensywność czyszczenia oraz dane o stanie zębów.

Najważniejsze parametry: Szczoteczka soniczna Oclean X produktywnie usuwa płytkę nazębną oraz uniemożliwia powstawaniu kamienia nazębnego Dzięki pojemnej baterii 800 mAh szczoteczka pracuje do 30 dni na jednym ładowaniu innowacyjny silnik szczoteczki osiąga aż 40000 ruchów na minutę Ocena efektywności mycia po każdym zakończonym szczotkowaniu zębów Uchwyt i ładowarka w jednym- możliwość magnetycznego przyczepienia szczoteczki na ścianie albo lusterku kolorowy dotykowy wyświetlacz o przekątnej 0,96" przy pomocy, którego sprawdzisz m.in.

aktualną godzinę czy stan szczotkowania zębów 20 trybów pracy, przypasowanie trybu mycia zębów według Twoich aktualnych potrzeb Nie musisz obawiać się o zalanie szczoteczki podczas mycia dzięki potężnemu wykończeniu oraz certyfikatowi IP7X Czas ładowania urządzenia to zaledwie 2 godziny Waga zaledwie 100g, iż nie obciąża rąk podczas szczotkowania zębów Dzięki aplikacji Oclean na telefonie wszystkie raporty ze szczotkowania zębów masz w jednym miejscu Bluetooth 4.0 Szczoteczka kompatybilna z systemem Android i iOS Kompleksowa ochrona zębów Dzięki szczoteczce Oclean X zlikwidujesz choćby do 10 razy więcej płytki nazębnej.

Nie dopuść do powstania kamienia nazębnego. 20 trybów pracy Możliwość połączenia z aplikacją, w której mamy do wyboru ponad 20 schematów szczotkowania. Dobór schematu szczotkowania odbywa się zgodnie z wymogimi czyszczenia i stanem zębów użytkownika (np.

trafny plan dla osoby, która spożywa kawę, pali papierosy etc). Ocena produktywności mycia ekran dotykowy po zakończeniu szczotkowania demonstruje swojemu właścicielowi w procentach, jak poprawnie dana część zębów została oczyszczona.

wspaniały sposób na motywację. Ładowarka+ uchwyt w jednym Szczoteczka soniczna Oclean X mocowana jest magnetycznie do ściany lub lustra, by zaoszczędzić miejscem gdy nie jest ładowana. Szczoteczka wytrzymuje do 30 dni na jednym ładowaniu.

Do pełnego naładowania potrzebuje jedynie 2 godziny. Barwny dotykowy ekran Szczoteczka Oclean X zezwala na zmianę wszystkich najważniejszych ustawień z poziomu ekranu dotykowego, bez konieczności wchodzenia w specjalną aplikacje.

Na wyświetlaczu szczoteczki możesz np. Zmienić siłę czyszczenia, tryb mycia zębów, ustawić przypomnienie, sprawdzić poziom naładowania baterii, czy tez ustawić czas szczotkowania. Drobne rozmiary Szczoteczka soniczna waży jedynie 100 gramów, co oznacza, iż nie obciąża dłoni i prosto nią myć zęby.

nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania zatem np. U dzieci. Szczoteczka ma wymiary 243 x 24,4 milimetrów. W...