Braders Iphone xr | szkło hartowane 5d cały ekran | klejone po całości (9111201915787) promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie HURTEL

Parametry

Producent:Braders
Kategoria:Szkła hartowane i folie do telefonów
Przeznaczenie Apple
Rodzaj szkło

Opis

Hartowane szkło iPhone XR – na cały ekran 5D

Fabrycznie świeże szkło w wyszukanym pudełku – oryginalne i wysokiej jakości. Stworzone zostało z hartowanego szkła - indeks twardości 9H.

Ochronna szybka na telefon iPhone XR

iPhone XR jest smartfonem nowoczesnym, posiadającym dużo funkcji. Sprawdzają się one równocześnie w sprawach służbowych, jak i w trakcie spędzania czasu wolnego.

Dlatego, warto zakupić wyznaczony model telefonu i od razu dokupić do niego szkło hartowane 5D na cały ekran, klejone po całości. Szkło hartowane 5D zakłada się na cały ekran telefonu, a więc można zachować 100% atrybuty dotykowych ekranu. Artykuł ma imponująco wysoki indeks twardości 9H, zapewniający solidność w każdych warunkach.

Szkło hartowane zachodzi na zaokrąglone brzegi ekranu, dlatego telefon będzie mieć perfekcyjną ochronę w każdych okolicznościach. Wskazany artykuł wyróżnia się imponującymi parametrami wytrzymałościowymi.

Na ekranie smartfona nie pojawią się choćby najmniejsze zarysowania, uszkodzenia mechaniczne, czy plamy albo odciski palców, ze względu na precyzję wykonania szkła hartowanego 5D. Pokrowiec genialnie przedstawia się pod względem wizualnym, wytwarzając na wyświetlaczu gładką powierzchnię. Barwy na ekranie smartfona będą maksymalnie wyraziste, co wpływa na lepsze postrzeganie komunikatów i obrazów wyświetlających się na co dzień na telefonie. Ultra cienkie, a także wytrzymałe szkło hartowane 5D nie dopuszcza do wytworzenia się bąbelków na wyświetlaczu. Tego typu szklana warstwa wykazuje ulepszone właściwości wytrzymałościowe. Od szkła tradycyjnego Szkło ESG poddawane precyzyjnej obróbce cieplnej. Nie wpływają na niego negatywnie ponadto nagłe zmiany temperatury. Hartowane szkło 5D użytkownik skonsoliduje bezproblemowo do dowolnie wybranego etui pod telefon iPhone XR. Poszczególne gadżety dostępne są w sklepie Braders.

W paczce, która jest konkretnie zabezpieczona do szkła hartowanego 5D na ekran telefonu iPhone XR dołączone są: ściereczka nasączona alkoholem, sucha ścierka oraz specjalna naklejka do usuwania pyłków z ekranu.

SZKŁO FULL GLUE! SZKŁO iPhone XR JEST KLEJONE PO CAŁOŚCI!

Co uzyskujesz:

  • 1 X SZKŁO HARTOWANE 0.3mm NA ekran CAŁEGO TELEFONU
  • 1 x OPAKOWANIE ZABEZPIECZAJĄCE SZKŁO
  • 1 X ŚCIERECZKA NASĄCZONA ALKOHOLEM
  • 1 X SUCHA ŚCIERECZKA
  • 1 X NAKLEJKA DO USUWANIA PYŁKÓW Z EKRANU