Mocolo Szkło hartowane lg v30 uv | na cały ekran + lampa promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie SklepBraders

Parametry

Producent:Mocolo
Kategoria:Szkła hartowane i folie do telefonów
Przeznaczenie LG
Rodzaj szkło

Opis

LG V30 + LAMPA UV - szkło hartowane na cały ekran FULL GLUE UV

Szkło Hartowane 3D UV LG V30 + Lampa UV NA CAŁY wyświetlacz TELEFONU

Szkło hartowane 3D dla telefonu LG V30 to szkło wytwarzane według postępowej techniki FULL GLUE UV. Do zestawu dołączona jest nowoczesna lampa UV asygnowana do jednorazowego i opakowanie zabezpieczające szkło w trakcie transportu.

Dlatego towar dotrze do klienta w stanie nienaruszonym.

Szkło hartowane firmy Mocolo bazuje na pionierskiej metodzie instalacji, polegającej na zaaplikowaniu kleju i utwardzeniu go światłem ultrafioletowym. Użytkownik może mieć pewność, że szkło hartowane w 100% zabezpieczy cały przedni panel smartfona. Klej UV jest o mnóstwo bardziej wytrzymały niż klej zwykły. Uwagę w tym modelu zwraca też czytnik linii papilarnych.

artykuł ten jest bezprecedensowy jeśli chodzi o kategorię ochrony smartfonów z zagiętymi ekranami. Jest to skuteczna ochrona przeciw zarysowaniom i różnorodnego typu uszkodzeniom mechanicznym. Szkło jest świetnie przypasowane do wyznaczonego modelu smartfona, a po jego montażu można będzieswobodnie korzystać z etui. Wygląd urządzenia także pozostanie niezmienny. Szkło hartowane 3D wykazuje perfekcyjne cechy, jeśli chodzi o niepodatność na rozbicie i na nagłe zmiany temperatury. Tak naprawdę, nie ma ograniczeń z korzystania ze smartfona, niezależnie od tego, w jakich przebywa się okolicznościach. Warto zapoznać się z staranną instrukcją montażu progresywnego szkła, ze względu na to, aby później mogło ono w pełni wywiązywać się z nadanych mu funkcji.

Co otrzymujesz:

  • 1 X SZKŁO HARTOWANE 3D NA wyświetlacz CAŁEGO TELEFONU
  • 1 X OPAKOWANIE ZABEZPIECZAJĄCE SZKŁO
  • 1 X LAMPA UV DO JEDNORAZOWEGO użytku
  • 1 X NARZĘDZIA DO INSTALACJI SZKŁA

Szkło hartowane producenta Mocolo wykorzystuje postępową metodę instalacji, polegającą na zaaplikowaniu kleju i utwardzeniu go światłem ultrafioletowym.

rewelacyjnej jakości szkło hartowane, które zabezpieczy cały przedni panel smartfona. Klej UV, który wykorzystywany jest do konstrukcji artykułu sprawdza się o dużo lepiej niż zwykły klej.

UWAGA! Nie zalecamy łączenia miękkiego etui ze szkłem, gdyż istnieje ryzyko jego podważania/uszkodzenia.

przejrzyj jak zamontować szkło: https://www.youtube.com/watch?v=YRI0br1A3Wo&t=800s

  • Nie zaleca się stosowania szkła 3D bez żadnej pokrywy.
  • Nie zaleca się użytkowania szkła jeśli pokrywa zachodzi zbyt potężnie na krawędzie ekranu.
  • !!!Pamiętaj aby po zainstalowaniu folii/szkła na ekran, pousuwać i ponownie dodać linie papilarne !!!
  • Funkcjonalność czytnika linii papilarnych w ekranie może być zaburzona w sytuacji zainstalowanej powłoki w postaci folii/szkła. Czytnik linii papilarnych nie jest w pełni dopracowany pod tym kątem.
INSTRUKCJA montażu:

1) Rozpocznij montaż w łazience tuż po kąpieli - para wodna pochłonie cały kurz z atmosfery i nie będzie Ci on przeszkadzał w instalacji.

2) Wyczyść dokładnie i odtłuść powierzchnię ekranu, a następnie za pomocą suchej ściereczki wypoleruj ją na błysk.

3) Tasiemką zaklej głośnik.

4) Wylej ciecz na sam środek urządzenia.

5) Zainstaluj szkło jak najrówniej potrafisz, ten etap możesz skorygować też przed utwardzeniem powierzchni w momencie kiedy ciecz jest na ekranie wraz ze szkłem

6) przy pomocy lampy UV utwardź szkło w pięciu miejscach po 15 sekund.

7) Wyczyść telefon i ciesz się z należycie wytworzonej pracy