Nano hybrid glass Szkło hartowane do apple iphone 11 pro promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Nano hybrid glass Szkło hartowane do apple iphone 11 pro oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 30.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Szkło hartowane NANO HYBRID GLASS do Apple iPhone 11 Pro
30.00
Avans.pl
Szkło hartowane NANO HYBRID GLASS do Apple iPhone 11 Pro
30.00
Media Expert

Parametry

Producent:NANO HYBRID GLASS
Kategoria:Szkła hartowane i folie do telefonów
Przeznaczenie Apple
Rodzaj szkło

Opis

Szkło hybrydowe Nano Hybrid Glass do iPhone 11 Pro

Szkło hybrydowe Nano Hybrid Glass to przede wszystkim amortyzacja uderzeń, dzięki temu spadające na telefon przedmioty nie spowodują pęknięcia wyświetlacza. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż Nano Hybrid Glass to nietłukące się drobinki, dzięki czemu zamiana szkła po każdym uderzeniu nie będzie niezbędna. Szkło hybrydowe może pochwalić się krystaliczną klarownością i brakiem wpływu na wyświetlane kolory. Warstwa Anti-grease uniemożliwia powstawaniu odcisków palców i plam z wody, dzięki temu wyświetlacz jest klarownie czysty i wyjątkowo gładki.

Akcesorium chroni ekran smartfona przed zarysowaniem, zabrudzeniem i małymi upadkami. Grubość wynosząca zaledwie 0,13 milimetra, sprawia, iż szkło jest niemal niezauważalne. Warto wspomnieć, iż Nano Hybrid Glass to także twardość powierzchni na poziomie 9H, która powoduje, iż szkło jest wytrzymałe nawet na zarysowania nożem czy również kluczem. W komplecie ze szkłem Nano Hybrid Glass odnajdziemy wszystkie akcesoria konieczne do konstrukcji: mokrą ściereczkę, suchą ściereczkę z mikrofibry i nalepki do usuwania kurzu i innych skażeń.

cechy:
  • twardość 9H,
  • warstwa oleofobowa,
  • nietłukące drobinki,
  • klarowna krystaliczność,
  • amortyzacja uderzeń,
  • grubość wynosząca 0,13 mm.