Szkło hartowane do huawei p40 lite e marki Nano hybrid glass promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Szkło hartowane do huawei p40 lite e marki Nano hybrid glass oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 19.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Szkło hartowane NANO HYBRID GLASS do Huawei P40 Lite E
19.99
Avans.pl
Szkło hartowane NANO HYBRID GLASS do Huawei P40 Lite E
19.99
Media Expert

Parametry

Producent:NANO HYBRID GLASS
Kategoria:Szkła hartowane i folie do telefonów
Rodzaj szkło

Opis

Szkło hybrydowe Nano Hybrid Glass do Huawei P40 Lite E

Szkło hybrydowe Nano Hybrid Glass to z zasady amortyzacja uderzeń, dzięki temu spadające na telefon przedmioty nie spowodują pęknięcia wyświetlacza. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Nano Hybrid Glass to nietłukące się drobinki, dzięki czemu zamiana szkła po każdym uderzeniu nie będzie niezbędna. Szkło hybrydowe może pochwalić się krystaliczną transparentnością i brakiem wpływu na wyświetlane kolory. Powłoka Anti-grease uniemożliwia powstawaniu odcisków palców i plam z wody, dzięki temu ekran jest krystalicznie czysty i wyjątkowo gładki.

Akcesorium broni ekran smartfona przed zarysowaniem, zabrudzeniem i nieznacznymi upadkami. Grubość wynosząca zaledwie 0,13 milimetra, powoduje, że szkło jest niemal niezauważalne. Warto wspomnieć, że Nano Hybrid Glass to także twardość powierzchni na poziomie 9H, która powoduje, iż szkło jest odporne choćby na zarysowania nożem czy także kluczem. W pakiecie ze szkłem Nano Hybrid Glass wynajdziemy wszystkie akcesoria potrzebne do konstrukcji: mokrą ściereczkę, suchą ściereczkę z mikrofibry oraz nalepki do usuwania kurzu i innych skażeń.

parametry:
  • twardość 9H,
  • powłoka oleofobowa,
  • nietłukące drobinki,
  • klarowna przejrzystość,
  • amortyzacja uderzeń,
  • grubość wynosząca 0,13 mm.