Szkło hartowane NANO HYBRID GLASS do Samsung Galaxy A10 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Szkło hartowane NANO HYBRID GLASS do Samsung Galaxy A10 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 34.45 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Szkło hartowane NANO HYBRID GLASS do Samsung Galaxy A10
34.45
Avans.pl
Szkło hartowane NANO HYBRID GLASS do Samsung Galaxy A10
34.45
Media Expert

Parametry

Producent:NANO HYBRID GLASS
Kategoria:Szkła hartowane i folie do telefonów
Przeznaczenie Samsung
Rodzaj szkło

Opis

Szkło hybrydowe Nano Hybrid Glass do Samsung Galaxy A10

Szkło hybrydowe Nano Hybrid Glass to zwykle amortyzacja uderzeń, dzięki czemu spadające na telefon przedmioty nie spowodują pęknięcia wyświetlacza. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż Nano Hybrid Glass to nietłukące się drobinki, dzięki czemu podmiana szkła po każdym uderzeniu nie będzie konieczna. Szkło hybrydowe może pochwalić się krystaliczną transparentnością, a także brakiem wpływu na wyświetlane barwy. Powłoka Anti-grease uniemożliwia powstawaniu odcisków palców i plam z wody, dzięki czemu wyświetlacz jest krystalicznie czysty i wyjątkowo gładki.

Akcesorium broni wyświetlacz smartfona przed zarysowaniem, zabrudzeniem i małymi upadkami. Grubość wynosząca zaledwie 0,13 milimetra, powoduje, iż szkło jest niemal niezauważalne. Warto wspomnieć, iż Nano Hybrid Glass to też twardość powierzchni na poziomie 9H, która powoduje, że szkło jest niepodatne choćby na zarysowania nożem czy też kluczem. W pakiecie ze szkłem Nano Hybrid Glass odszukamy wszystkie akcesoria niezbędne do konstrukcji: mokrą ściereczkę, suchą ściereczkę z mikrofibry oraz nalepki do usuwania kurzu i innych skażeń.

atrybuty:
  • twardość 9H,
  • warstwa oleofobowa,
  • nietłukące drobinki,
  • przejrzysta przezroczystość,
  • amortyzacja uderzeń,
  • grubość wynosząca 0,13 mm.