Nano hybrid glass Szkło hartowane do samsung galaxy a20e promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Nano hybrid glass Szkło hartowane do samsung galaxy a20e oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 34.45 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Szkło hybrydowe NANO HYBRID GLASS do Samsung Galaxy A20E
34.45
Avans.pl
Szkło hybrydowe NANO HYBRID GLASS do Samsung Galaxy A20E
34.45
Media Expert

Parametry

Producent:NANO HYBRID GLASS
Kategoria:Szkła hartowane i folie do telefonów
Przeznaczenie Samsung
Rodzaj szkło

Opis

Szkło hybrydowe Nano Hybrid Glass do Samsung Galaxy A20e

Szkło hybrydowe Nano Hybrid Glass to na ogół amortyzacja uderzeń, dzięki temu spadające na telefon przedmioty nie spowodują pęknięcia wyświetlacza. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Nano Hybrid Glass to nietłukące się drobinki, dzięki czemu zamiana szkła po każdym uderzeniu nie będzie potrzebna. Szkło hybrydowe może pochwalić się przezroczystą krystalicznością i brakiem wpływu na wyświetlane barwy. Powłoka Anti-grease uniemożliwia powstawaniu odcisków palców i plam z wody, dzięki temu wyświetlacz jest przezroczyście czysty i wyjątkowo gładki.

Akcesorium broni ekran smartfona przed zarysowaniem, zabrudzeniem i niewielkimi upadkami. Grubość wynosząca zaledwie 0,13 milimetra, powoduje, że szkło jest niemal niezauważalne. Warto wspomnieć, że Nano Hybrid Glass to też twardość powierzchni na poziomie 9H, która sprawia, iż szkło jest odporne choćby na zarysowania nożem czy również kluczem. W zestawie ze szkłem Nano Hybrid Glass wyszukamy wszystkie akcesoria potrzebne do montażu: mokrą ściereczkę, suchą ściereczkę z mikrofibry i nalepki do usuwania kurzu i innych skażeń.

cechy:
  • twardość 9H,
  • powłoka oleofobowa,
  • nietłukące drobinki,
  • przezroczysta przezroczystość,
  • amortyzacja uderzeń,
  • grubość wynosząca 0,13 mm.