Nano hybrid glass Szkło hartowane do xiaomi mi 9 lite promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Nano hybrid glass Szkło hartowane do xiaomi mi 9 lite oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 29.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Szkło hartowane NANO HYBRID GLASS do Xiaomi Mi 9 Lite
29.90
Media Expert
Szkło hartowane NANO HYBRID GLASS do Xiaomi Mi 9 Lite
29.90
Avans.pl

Parametry

Producent:NANO HYBRID GLASS
Kategoria:Szkła hartowane i folie do telefonów
Rodzaj szkło

Opis

Szkło hybrydowe Nano Hybrid Glass do Xiaomi Mi 9 Lite

Szkło hybrydowe Nano Hybrid Glass to w głównej mierze amortyzacja uderzeń, dzięki czemu spadające na telefon przedmioty nie spowodują pęknięcia wyświetlacza. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż Nano Hybrid Glass to nietłukące się drobinki, dzięki temu podmiana szkła po każdym uderzeniu nie będzie niezbędna. Szkło hybrydowe może pochwalić się przejrzystą przejrzystością i brakiem wpływu na wyświetlane kolory. Warstwa Anti-grease zapobiega powstawaniu odcisków palców i plam z wody, dzięki temu ekran jest przejrzyście czysty i wyjątkowo gładki.

Akcesorium broni wyświetlacz smartfona przed zarysowaniem, zabrudzeniem i niewiele znaczącymi upadkami. Grubość wynosząca zaledwie 0,13 milimetra, sprawia, że szkło jest niemal niezauważalne. Warto wspomnieć, że Nano Hybrid Glass to także twardość powierzchni na poziomie 9H, która powoduje, iż szkło jest wytrzymałe nawet na zarysowania nożem czy też kluczem. W komplecie ze szkłem Nano Hybrid Glass znajdziemy wszystkie akcesoria potrzebne do konstrukcji: mokrą ściereczkę, suchą ściereczkę z mikrofibry oraz nalepki do usuwania kurzu i innych zanieczyszczeń.

cechy:
  • twardość 9H,
  • warstwa oleofobowa,
  • nietłukące drobinki,
  • przejrzysta transparentność,
  • amortyzacja uderzeń,
  • grubość wynosząca 0,13 mm.