Nano hybrid glass Szkło hartowane do xiaomi mi 9t promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Nano hybrid glass Szkło hartowane do xiaomi mi 9t oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 34.45 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Szkło hartowane NANO HYBRID GLASS do Xiaomi Mi 9T
34.45
Avans.pl
Szkło hartowane NANO HYBRID GLASS do Xiaomi Mi 9T
34.45
Media Expert

Parametry

Producent:NANO HYBRID GLASS
Kategoria:Szkła hartowane i folie do telefonów
Rodzaj szkło

Opis

Szkło hybrydowe Nano Hybrid Glass do Xiaomi Mi 9T

Szkło hybrydowe Nano Hybrid Glass to najczęściej amortyzacja uderzeń, dzięki czemu spadające na telefon przedmioty nie spowodują pęknięcia wyświetlacza. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Nano Hybrid Glass to nietłukące się drobinki, dzięki temu podmiana szkła po każdym uderzeniu nie będzie niezbędna. Szkło hybrydowe może pochwalić się klarowną przezroczystością, a także brakiem wpływu na wyświetlane barwy. Powłoka Anti-grease zapobiega powstawaniu odcisków palców i plam z wody, dzięki czemu ekran jest przezroczyście czysty i wyjątkowo gładki.

Akcesorium broni wyświetlacz smartfona przed zarysowaniem, zabrudzeniem i niedużymi upadkami. Grubość wynosząca zaledwie 0,13 milimetra, sprawia, iż szkło jest niemal niezauważalne. Warto wspomnieć, że Nano Hybrid Glass to także twardość powierzchni na poziomie 9H, która powoduje, że szkło jest oporne nawet na zarysowania nożem czy także kluczem. W pakiecie ze szkłem Nano Hybrid Glass wyszukamy wszystkie akcesoria potrzebne do montażu: mokrą ściereczkę, suchą ściereczkę z mikrofibry i nalepki do usuwania kurzu i innych zanieczyszczeń.

cechy:
  • twardość 9H,
  • warstwa oleofobowa,
  • nietłukące drobinki,
  • przejrzysta przejrzystość,
  • amortyzacja uderzeń,
  • grubość wynosząca 0,13 mm.