Nano hybrid glass Szkło hartowane do xiaomi redmi 8 (0736373265912) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Nano hybrid glass Szkło hartowane do xiaomi redmi 8 (0736373265912) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 34.45 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Szkło hartowane NANO HYBRID GLASS do Xiaomi Redmi 8
34.45
Avans.pl
Szkło hartowane NANO HYBRID GLASS do Xiaomi Redmi 8
34.45
Media Expert

Parametry

Producent:NANO HYBRID GLASS
Kategoria:Szkła hartowane i folie do telefonów
Rodzaj szkło

Opis

Szkło hybrydowe Nano Hybrid Glass do Xiaomi Redmi 8

Szkło hybrydowe Nano Hybrid Glass to w głównej mierze amortyzacja uderzeń, dzięki czemu spadające na telefon przedmioty nie spowodują pęknięcia wyświetlacza. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Nano Hybrid Glass to nietłukące się drobinki, dzięki temu podmiana szkła po każdym uderzeniu nie będzie konieczna. Szkło hybrydowe może pochwalić się transparentną klarownością i brakiem wpływu na wyświetlane odcienie. Powłoka Anti-grease uniemożliwia powstawaniu odcisków palców i plam z wody, dzięki czemu ekran jest przejrzyście czysty i wyjątkowo gładki.

Akcesorium broni ekran smartfona przed zarysowaniem, zabrudzeniem i małymi upadkami. Grubość wynosząca zaledwie 0,13 milimetra, sprawia, że szkło jest niemal niezauważalne. Warto wspomnieć, iż Nano Hybrid Glass to także twardość powierzchni na poziomie 9H, która sprawia, iż szkło jest niepodatne choćby na zarysowania nożem czy też kluczem. W komplecie ze szkłem Nano Hybrid Glass znajdziemy wszystkie akcesoria potrzebne do konstrukcji: mokrą ściereczkę, suchą ściereczkę z mikrofibry oraz nalepki do usuwania kurzu i innych skażeń.

parametry:
  • twardość 9H,
  • powłoka oleofobowa,
  • nietłukące drobinki,
  • transparentna przejrzystość,
  • amortyzacja uderzeń,
  • grubość wynosząca 0,13 mm.