Szkło hartowane NANO HYBRID GLASS do Xiaomi Redmi Note 8 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Szkło hartowane NANO HYBRID GLASS do Xiaomi Redmi Note 8 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 19.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Szkło hartowane NANO HYBRID GLASS do Xiaomi Redmi Note 8
19.99
Avans.pl
Szkło hartowane NANO HYBRID GLASS do Xiaomi Redmi Note 8
19.99
Media Expert

Parametry

Producent:NANO HYBRID GLASS
Kategoria:Szkła hartowane i folie do telefonów
Rodzaj szkło

Opis

Szkło hybrydowe Nano Hybrid Glass do Xiaomi Redmi Note 8

Szkło hybrydowe Nano Hybrid Glass to głównie amortyzacja uderzeń, dzięki temu spadające na telefon przedmioty nie spowodują pęknięcia wyświetlacza. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż Nano Hybrid Glass to nietłukące się drobinki, dzięki czemu zamiana szkła po każdym uderzeniu nie będzie niezbędna. Szkło hybrydowe może pochwalić się transparentną krystalicznością oraz brakiem wpływu na wyświetlane barwy. Warstwa Anti-grease zapobiega powstawaniu odcisków palców i plam z wody, dzięki czemu wyświetlacz jest przejrzyście czysty i wyjątkowo gładki.

Akcesorium chroni wyświetlacz smartfona przed zarysowaniem, zabrudzeniem i niewiele znaczącymi upadkami. Grubość wynosząca zaledwie 0,13 milimetra, sprawia, iż szkło jest niemal niezauważalne. Warto wspomnieć, że Nano Hybrid Glass to też twardość powierzchni na poziomie 9H, która sprawia, że szkło jest wytrzymałe nawet na zarysowania nożem czy także kluczem. W pakiecie ze szkłem Nano Hybrid Glass odszukamy wszystkie akcesoria konieczne do konstrukcji: mokrą ściereczkę, suchą ściereczkę z mikrofibry oraz nalepki do usuwania kurzu i innych skażeń.

właściwości:
  • twardość 9H,
  • warstwa oleofobowa,
  • nietłukące drobinki,
  • przezroczysta klarowność,
  • amortyzacja uderzeń,
  • grubość wynosząca 0,13 mm.