Szkło hartowane NANO HYBRID GLASS do Xiaomi Redmi Note 9S (0736373266063) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Szkło hartowane NANO HYBRID GLASS do Xiaomi Redmi Note 9S (0736373266063) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 34.45 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Szkło hartowane NANO HYBRID GLASS do Xiaomi Redmi Note 9S
34.45
Avans.pl
Szkło hartowane NANO HYBRID GLASS do Xiaomi Redmi Note 9S
34.45
Media Expert

Parametry

Producent:NANO HYBRID GLASS
Kategoria:Szkła hartowane i folie do telefonów
Rodzaj szkło

Opis

Szkło hybrydowe Nano Hybrid Glass do Xiaomi Redmi Note 9S

Szkło hybrydowe Nano Hybrid Glass to najczęściej amortyzacja uderzeń, dzięki temu spadające na telefon przedmioty nie spowodują pęknięcia wyświetlacza. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż Nano Hybrid Glass to nietłukące się drobinki, dzięki czemu zamiana szkła po każdym uderzeniu nie będzie potrzebna. Szkło hybrydowe może pochwalić się transparentną transparentnością i brakiem wpływu na wyświetlane barwy. Powłoka Anti-grease zapobiega powstawaniu odcisków palców i plam z wody, dzięki temu ekran jest krystalicznie czysty i wyjątkowo gładki.

Akcesorium chroni wyświetlacz smartfona przed zarysowaniem, zabrudzeniem i niewiele znaczącymi upadkami. Grubość wynosząca zaledwie 0,13 milimetra, sprawia, że szkło jest niemal niezauważalne. Warto wspomnieć, że Nano Hybrid Glass to również twardość powierzchni na poziomie 9H, która sprawia, iż szkło jest niepodatne choćby na zarysowania nożem czy także kluczem. W zestawie ze szkłem Nano Hybrid Glass wyszukamy wszystkie akcesoria potrzebne do konstrukcji: mokrą ściereczkę, suchą ściereczkę z mikrofibry, a także nalepki do usuwania kurzu i innych skażeń.

parametry:
  • twardość 9H,
  • powłoka oleofobowa,
  • nietłukące drobinki,
  • przejrzysta przezroczystość,
  • amortyzacja uderzeń,
  • grubość wynosząca 0,13 mm.