Szkło hartowane uv samsung galaxy s10 | cały ekran marki Mocolo promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Szkło hartowane uv samsung galaxy s10 | cały ekran marki Mocolo oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 35.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
SZKŁO HARTOWANE UV SAMSUNG GALAXY S10 | CAŁY EKRAN
35.00
SklepBraders
Szkło Hartowane UV Samsung Galaxy S10 Plus Cały Ekran
35.00
SklepBraders

Parametry

Producent:Mocolo
Kategoria:Szkła hartowane i folie do telefonów
Przeznaczenie Samsung
Rodzaj szkło

Opis

SAMSUNG GALAXY S10 + LAMPA UV - szkło hartowane na cały ekran FULL GLUE UV

Szkło Hartowane 3D UV SAMSUNG GALAXY S10 + Lampa UV NA CAŁY ekran TELEFONU

Szkło hartowane UV jest postępowym rozwiązaniem będącym maksymalną ochroną dla każdego smartfona. Artykuł ten staje się coraz bardziej modny w Polsce. Dlatego warto zapoznać się z jego ogólną specyfikacją.

Szkło hartowane 3D dla telefonu SAMSUNG GALAXY S10 na cały ekran jest szkłem stworzonym według nowoczesnej techniki FULL GLUE UV. Razem ze szkłem przystępna jest nowoczesna lampa UV przeznaczona do jednorazowego użytku. Towar zostanie dostarczony w specjalnym opakowaniu zabezpieczającym, a więc nie dojdzie do jego uszkodzenia w trakcie transportu. Nowoczesne i maksymalnie ergonomiczne szkło hartowane marki Mocolo zostało produkowane na bazie nowatorskiej metody instalacji, polegającej na zaaplikowaniu kleju i późniejszym utwardzeniu go światłem ultrafioletowym.

Dlatego przedni panel smartfona będzie zabezpieczony w 100%. Klej UV jest o dużo bardziej wytrzymały niżeli klej zwykły, należy jednak dużo uwagi poświęcić w trakcie samego konstrukcji. Uwagę zwraca także czytnik linii papilarnych.

Jesteśmy przekonani, iż jest to gadżet rewolucyjny w przypadku ochrony smartfonów z zagiętymi ekranami. To najskuteczniejsza ochrona przeciwko zarysowaniom i uszkodzeniom mechanicznym. Szkło hartowane zostało wyśmienicie dostosowane do urządzenia mobilnego. Ponadto, w tym samym czasie użytkownik może zaopatrzyć się w ochronne etui. Wówczas może mieć pewność,choćby gdy smartfon będzie wykorzystywany w ekstremalnych okolicznościach to nie zostanie on zniszczony. Oferowane w Naszym sklepie szkło hartowane wykazuje nieprzeciętne parametry opornościowe, jak i jest wytrzymałe na nagłe zmiany temperatury. Zalecamy zapoznać się z staranną instrukcją montażu, żeby nie przejmować się, iż coś zostało przeoczone. Należy pamiętać o tym, by po zainstalowaniu szkła zlikwidować i ponownie dodać linie papilarne. Po nałożeniu szkła przy pomocy lampy UV można będzie cieszyć się z wszystkich funkcjonalności telefonu.

Co uzyskujesz:

  • 1 X SZKŁO HARTOWANE 3D NA wyświetlacz CAŁEGO TELEFONU
  • 1 X OPAKOWANIE ZABEZPIECZAJĄCE SZKŁO
  • 1 X LAMPA UV DO JEDNORAZOWEGO korzystania
  • 1 X NARZĘDZIA DO INSTALACJI SZKŁA

Szkło hartowane marki Mocolo wykorzystuje innowacyjną metodę instalacji, polegającą na zaaplikowaniu kleju i utwardzeniu go światłem ultrafioletowym.

genialnej jakości szkło hartowane, które zabezpieczy cały przedni panel smartfona. Klej UV, który wykorzystywany jest do montażu towaru sprawdza się o niemało lepiej niż zwykły klej.

UWAGA! Nie zalecamy łączenia miękkiego etui ze szkłem, gdyż istnieje ryzyko jego podważania/uszkodzenia.

zobacz jak zamontować szkło: https://www.youtube.com/watch?v=YRI0br1A3Wo&t=800s

  • Nie zaleca się wykorzystywania szkła 3D bez żadnej obudowy.
  • Nie zaleca się używania szkła jeśli pokrywa zachodzi zbyt mocno na krawędzie ekranu.
  • !!!Pamiętaj aby po zainstalowaniu folii/szkła na wyświetlacz, zlikwidować i ponownie dodać linie papilarne !!!
  • Funkcjonalność czytnika linii papilarnych w ekranie może być zaburzona w sytuacji zainstalowanej powłoki w postaci folii/szkła. Czytnik linii papilarnych nie jest w pełni dopracowany pod tym kątem.
INSTRUKCJA montażu:

1) Rozpocznij montaż w łazience tuż po kąpieli - para wodna pochłonie cały kurz z atmosfery i nie będzie Ci on przeszkadzał w instalacji.

2) Wyczyść skrupulatnie i odtłuść powierzchnię ekranu, a następnie za pomocą suchej ściereczki wypoleruj ją na błysk.

3) Tasiemką zaklej głośnik.

4) Wylej ciecz na sam środek urządzenia.

5) Zainstaluj szkło jak najrówniej potrafisz, ten etap możesz skorygować w dodatku przed utwardzeniem powierzchni w chwili kiedy ciecz jest na ekranie wraz ze szkłem

6) przy pomocy lampy UV utwardź szkło w pięciu miejscach po 15 sekund.

7) Wyczyść telefon i ciesz się z poprawnie stworzonej pracy