Szkło hybrydowe NANO HYBRID GLASS do Huawei P10 Lite promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Szkło hybrydowe NANO HYBRID GLASS do Huawei P10 Lite oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 29.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Szkło hybrydowe NANO HYBRID GLASS do Huawei P10 Lite
29.90
Media Expert
Szkło hybrydowe NANO HYBRID GLASS do Huawei P10 Lite
29.90
Avans.pl

Parametry

Producent:NANO HYBRID GLASS
Kategoria:Szkła hartowane i folie do telefonów
Rodzaj szkło

Opis

Szkło hybrydowe Nano Hybrid Glass do Huawei P10 Lite

Szkło hybrydowe Nano Hybrid Glass to głównie amortyzacja uderzeń, dzięki czemu spadające na telefon przedmioty nie spowodują pęknięcia wyświetlacza. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż Nano Hybrid Glass to nietłukące się drobinki, dzięki czemu zamiana szkła po każdym uderzeniu nie będzie konieczna. Szkło hybrydowe może pochwalić się krystaliczną transparentnością oraz brakiem wpływu na wyświetlane kolory. Warstwa Anti-grease uniemożliwia powstawaniu odcisków palców i plam z wody, dzięki temu ekran jest klarownie czysty i wyjątkowo gładki.

Akcesorium chroni wyświetlacz smartfona przed zarysowaniem, zabrudzeniem i drobnymi upadkami. Grubość wynosząca zaledwie 0,13 milimetra, sprawia, iż szkło jest niemal niezauważalne. Warto wspomnieć, że Nano Hybrid Glass to też twardość powierzchni na poziomie 9H, która sprawia, iż szkło jest oporne choćby na zarysowania nożem czy również kluczem. W pakiecie ze szkłem Nano Hybrid Glass wyszukamy wszystkie akcesoria potrzebne do montażu: mokrą ściereczkę, suchą ściereczkę z mikrofibry oraz nalepki do usuwania kurzu i innych zanieczyszczeń.

właściwości:
  • twardość 9H,
  • warstwa oleofobowa,
  • nietłukące drobinki,
  • przejrzysta transparentność,
  • amortyzacja uderzeń,
  • grubość wynosząca 0,13 mm.