Nano hybrid glass Szkło hybrydowe do samsung galaxy a30s/a50 (0736373265844) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Nano hybrid glass Szkło hybrydowe do samsung galaxy a30s/a50 (0736373265844) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 30.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Szkło hybrydowe NANO HYBRID GLASS do Samsung Galaxy a30s/A50
30.00
Avans.pl
Szkło hybrydowe NANO HYBRID GLASS do Samsung Galaxy a30s/A50
30.00
Media Expert

Parametry

Producent:NANO HYBRID GLASS
Kategoria:Szkła hartowane i folie do telefonów
Przeznaczenie Samsung
Rodzaj szkło

Opis

Szkło hybrydowe Nano Hybrid Glass do Samsung Galaxy A30s/A50

Szkło hybrydowe Nano Hybrid Glass to przeważnie amortyzacja uderzeń, dzięki temu spadające na telefon przedmioty nie spowodują pęknięcia wyświetlacza. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż Nano Hybrid Glass to nietłukące się drobinki, dzięki czemu podmiana szkła po każdym uderzeniu nie będzie niezbędna. Szkło hybrydowe może pochwalić się przezroczystą przejrzystością i brakiem wpływu na wyświetlane odcienie. Warstwa Anti-grease uniemożliwia powstawaniu odcisków palców i plam z wody, dzięki temu wyświetlacz jest przezroczyście czysty i wyjątkowo gładki.

Akcesorium chroni ekran smartfona przed zarysowaniem, zabrudzeniem i niepokaźnymi upadkami. Grubość wynosząca zaledwie 0,13 milimetra, powoduje, iż szkło jest niemal niezauważalne. Warto wspomnieć, że Nano Hybrid Glass to również twardość powierzchni na poziomie 9H, która powoduje, że szkło jest niepodatne choćby na zarysowania nożem czy też kluczem. W pakiecie ze szkłem Nano Hybrid Glass wyszukamy wszystkie akcesoria konieczne do montażu: mokrą ściereczkę, suchą ściereczkę z mikrofibry, a także nalepki do usuwania kurzu i innych zanieczyszczeń.

właściwości:
  • twardość 9H,
  • warstwa oleofobowa,
  • nietłukące drobinki,
  • krystaliczna transparentność,
  • amortyzacja uderzeń,
  • grubość wynosząca 0,13 mm.