Szkło hybrydowe NANO HYBRID GLASS do Samsung Galaxy A40 (0736373265899) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Szkło hybrydowe NANO HYBRID GLASS do Samsung Galaxy A40 (0736373265899) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 34.45 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Szkło hybrydowe NANO HYBRID GLASS do Samsung Galaxy A40
34.45
Avans.pl
Szkło hybrydowe NANO HYBRID GLASS do Samsung Galaxy A40
34.45
Media Expert

Parametry

Producent:NANO HYBRID GLASS
Kategoria:Szkła hartowane i folie do telefonów
Przeznaczenie Samsung
Rodzaj szkło

Opis

Szkło hybrydowe Nano Hybrid Glass do Samsung Galaxy A40

Szkło hybrydowe Nano Hybrid Glass to przeważnie amortyzacja uderzeń, dzięki temu spadające na telefon przedmioty nie spowodują pęknięcia wyświetlacza. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Nano Hybrid Glass to nietłukące się drobinki, dzięki temu wymiana szkła po każdym uderzeniu nie będzie konieczna. Szkło hybrydowe może pochwalić się krystaliczną klarownością i brakiem wpływu na wyświetlane odcienie. Powłoka Anti-grease uniemożliwia powstawaniu odcisków palców i plam z wody, dzięki czemu wyświetlacz jest klarownie czysty i wyjątkowo gładki.

Akcesorium broni ekran smartfona przed zarysowaniem, zabrudzeniem i śladowymi upadkami. Grubość wynosząca zaledwie 0,13 milimetra, sprawia, że szkło jest niemal niezauważalne. Warto wspomnieć, iż Nano Hybrid Glass to również twardość powierzchni na poziomie 9H, która powoduje, że szkło jest niepodatne choćby na zarysowania nożem czy również kluczem. W komplecie ze szkłem Nano Hybrid Glass znajdziemy wszystkie akcesoria potrzebne do konstrukcji: mokrą ściereczkę, suchą ściereczkę z mikrofibry, a także nalepki do usuwania kurzu i innych zanieczyszczeń.

cechy:
  • twardość 9H,
  • powłoka oleofobowa,
  • nietłukące drobinki,
  • transparentna transparentność,
  • amortyzacja uderzeń,
  • grubość wynosząca 0,13 mm.