Szkło hybrydowe NANO HYBRID GLASS H9 do Apple iPhona 12/12 Pro promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Szkło hybrydowe NANO HYBRID GLASS H9 do Apple iPhona 12/12 Pro oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 31.4 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Szkło hybrydowe NANO HYBRID GLASS H9 do Apple iPhona 12/12 Pro
31.40
Media Expert
Szkło hybrydowe NANO HYBRID GLASS H9 do Apple iPhona 12/12 Pro
31.40
Avans.pl

Parametry

Producent:NANO HYBRID GLASS
Kategoria:Szkła hartowane i folie do telefonów
Przeznaczenie Apple
Rodzaj szkło

Opis

Szkło hybrydowe Nano Hybrid Glass do iPhone 12/12 Pro

Szkło hybrydowe Nano Hybrid Glass to zwykle amortyzacja uderzeń, dzięki temu spadające na telefon przedmioty nie spowodują pęknięcia wyświetlacza. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż Nano Hybrid Glass to nietłukące się drobinki, dzięki czemu wymiana szkła po każdym uderzeniu nie będzie niezbędna. Szkło hybrydowe może pochwalić się krystaliczną krystalicznością oraz brakiem wpływu na wyświetlane odcienie. Warstwa Anti-grease zapobiega powstawaniu odcisków palców i plam z wody, dzięki temu ekran jest krystalicznie czysty i wyjątkowo gładki.

Akcesorium chroni ekran smartfona przed zarysowaniem, zabrudzeniem i nieznacznymi upadkami. Grubość wynosząca zaledwie 0,13 milimetra, powoduje, że szkło jest niemal niezauważalne. Warto wspomnieć, że Nano Hybrid Glass to też twardość powierzchni na poziomie 9H, która powoduje, że szkło jest niepodatne nawet na zarysowania nożem czy także kluczem. W komplecie ze szkłem Nano Hybrid Glass znajdziemy wszystkie akcesoria potrzebne do montażu: mokrą ściereczkę, suchą ściereczkę z mikrofibry oraz nalepki do usuwania kurzu i innych skażeń.

parametry:
  • twardość 9H,
  • warstwa oleofobowa,
  • nietłukące drobinki,
  • przezroczysta przezroczystość,
  • amortyzacja uderzeń,
  • grubość wynosząca 0,13 mm.