Szkło hybrydowe NANO HYBRID GLASS H9 do Huawei P Smart 2019 (0736373265943) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Szkło hybrydowe NANO HYBRID GLASS H9 do Huawei P Smart 2019 (0736373265943) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 39.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Szkło hybrydowe NANO HYBRID GLASS H9 do Huawei P Smart 2019
39.99
Media Expert
Szkło hybrydowe NANO HYBRID GLASS H9 do Huawei P Smart 2019
39.99
Avans.pl

Parametry

Producent:NANO HYBRID GLASS
Kategoria:Szkła hartowane i folie do telefonów
Rodzaj szkło

Opis

Szkło hybrydowe Nano Hybrid Glass do Huawei P Smart 2019

Szkło hybrydowe Nano Hybrid Glass to zwykle amortyzacja uderzeń, dzięki czemu spadające na telefon przedmioty nie spowodują pęknięcia wyświetlacza. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Nano Hybrid Glass to nietłukące się drobinki, dzięki temu podmiana szkła po każdym uderzeniu nie będzie potrzebna. Szkło hybrydowe może pochwalić się krystaliczną przezroczystością, a także brakiem wpływu na wyświetlane odcienie. Powłoka Anti-grease zapobiega powstawaniu odcisków palców i plam z wody, dzięki czemu wyświetlacz jest klarownie czysty i wyjątkowo gładki.

Akcesorium chroni ekran smartfona przed zarysowaniem, zabrudzeniem i drobnymi upadkami. Grubość wynosząca zaledwie 0,13 milimetra, sprawia, że szkło jest niemal niezauważalne. Warto wspomnieć, że Nano Hybrid Glass to także twardość powierzchni na poziomie 9H, która powoduje, że szkło jest wytrzymałe nawet na zarysowania nożem czy też kluczem. W pakiecie ze szkłem Nano Hybrid Glass znajdziemy wszystkie akcesoria potrzebne do montażu: mokrą ściereczkę, suchą ściereczkę z mikrofibry i nalepki do usuwania kurzu i innych skażeń.

atrybuty:
  • twardość 9H,
  • powłoka oleofobowa,
  • nietłukące drobinki,
  • przejrzysta przejrzystość,
  • amortyzacja uderzeń,
  • grubość wynosząca 0,13 mm.