Szkło hybrydowe NANO HYBRID GLASS H9 do Xiaomi Mi 10T promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Szkło hybrydowe NANO HYBRID GLASS H9 do Xiaomi Mi 10T oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 29.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Szkło hybrydowe NANO HYBRID GLASS H9 do Xiaomi Mi 10T
29.90
Media Expert
Szkło hybrydowe NANO HYBRID GLASS H9 do Xiaomi Mi 10T
29.90
Avans.pl

Parametry

Producent:NANO HYBRID GLASS
Kategoria:Szkła hartowane i folie do telefonów
Rodzaj szkło

Opis

Szkło hybrydowe Nano Hybrid Glass do Xiaomi Mi 10T

Szkło hybrydowe Nano Hybrid Glass to przeważnie amortyzacja uderzeń, dzięki temu spadające na telefon przedmioty nie spowodują pęknięcia wyświetlacza. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Nano Hybrid Glass to nietłukące się drobinki, dzięki czemu zamiana szkła po każdym uderzeniu nie będzie niezbędna. Szkło hybrydowe może pochwalić się transparentną klarownością oraz brakiem wpływu na wyświetlane kolory. Warstwa Anti-grease uniemożliwia powstawaniu odcisków palców i plam z wody, dzięki temu wyświetlacz jest przezroczyście czysty i wyjątkowo gładki.

Akcesorium chroni ekran smartfona przed zarysowaniem, zabrudzeniem i minimalnymi upadkami. Grubość wynosząca zaledwie 0,13 milimetra, powoduje, że szkło jest niemal niezauważalne. Warto wspomnieć, że Nano Hybrid Glass to również twardość powierzchni na poziomie 9H, która sprawia, że szkło jest niepodatne nawet na zarysowania nożem czy także kluczem. W komplecie ze szkłem Nano Hybrid Glass wynajdziemy wszystkie akcesoria konieczne do konstrukcji: mokrą ściereczkę, suchą ściereczkę z mikrofibry, a także nalepki do usuwania kurzu i innych skażeń.

parametry:
  • twardość 9H,
  • powłoka oleofobowa,
  • nietłukące drobinki,
  • transparentna przejrzystość,
  • amortyzacja uderzeń,
  • grubość wynosząca 0,13 mm.