BOSCH Szlifierka kątowa GWS 1400 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem BOSCH Szlifierka kątowa GWS 1400 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 498.54 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Szlifierka Kątowa 125Mm Gws 1400W
498.54
Empik
Bosch Szlifierka kątowa Professional Gws 1400
498.99
Allegro.pl

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Szlifierki i polerki
Moc 820 W
Średnica tarczy 125 mm
Maksymalna prędkość obrotowa 11000 obr/min
Płynny start nie
Rodzaj produktu szlifierka kątowa
Napięcie zasilania 230 V

Opis

Szlifierka kątowa GWS 1400 o mocy 1400 W, firmy Bosch.Jest to sprawne i bezpieczne urządzenie dla profesjonalistów, dedykowane do współpracy z tarczami o średnicy 125 mm. Szlifierka nietrudne przycinanie, zdzieranie, szczotkowanie, polerowanie i szlifowanie.

rewelacyjnie pasuje do cięcia płytek, kostki betonowej, kamienia, cegły, metalu, prędkiego szlifowania części z litego metalu i odlewów, wygładzania spawów, usuwania zadziorów, szczotkowania i usuwania rdzy itp.Wyjątkowo szybką i skuteczną podmianę osprzętu upraszcza blokada wrzeciona.

Przestawna osłona ochronna zabezpiecza użytkownika przed odpryskami metalu i iskrami. Istnieje możliwość beznarzędziowego dostosowania ustawienia osłony do każdych warunków pracy.Dzięki antywibracyjnemu uchwytowi zmniejszone zostają drgania przenoszone na przegub rąk, co jest bardzo wyraźne, zwłaszcza przy długofalowych i nowoczesnych pracach.uzupełniającą zaletą urządzenia jest stosowne chłodzenie silnika gwarantujące wysoką wytrzymałość na przeciążenia.

Szlifierka posiada system Constant Electronic zapewniający stałe tempo pracy niezależnie od obciążenia. Wyposażona jest w dodatku w system miękkiego rozruchu upraszczający staranne rozpoczęcie pracy bez niekontrolowanego odrzutu bezwładnościowego.*Gwarancja obowiązuje po rejestracji wyprodukowanej przez użytkownika końcowego na stronie internetowej www.bosch-professional.com/warranty.Do rejestracji niezbędny jest dowód zakupu, a także numery seryjne z zakupionego urządzenia.Gwarancją nie jest objęty asortyment osprzętu do elektronarzędzi jako produkty zużywające się.