BOSCH Szlifierka kątowa GWS 9-125 Professional promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem BOSCH Szlifierka kątowa GWS 9-125 Professional oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 298.26 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Szlifierka kątowa BOSCH Professional GWS 9-125 0601396007
298.26
Media Expert
Szlifierka kątowa BOSCH Professional GWS 9-125 0601396007
303.98
Avans.pl
Szlifierka kątowa BOSCH Professional GWS 9-125 0601396007
303.98
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Szlifierki i polerki
Moc 530 W
Średnica tarczy 75, 125 mm
Maksymalna prędkość obrotowa 11500 obr/min
Płynny start nie
Rodzaj produktu szlifierka
Napięcie zasilania 230 V

Opis

Bosch GWS 9-125 gwarantuje wysoką sprawność szlifowania i cięcia dzięki silnikowi o mocy 900W. Ta szlifierka kątowa z linii Heavy Duty to nadzwyczajne narzędzie do prac wykończeniowych i remontowo budowlanych i do warsztatów, np.

samochodowych.konkretna pokrywa połączona z materiałem Dura Shield zapewnia produktywność urządzenia nawet po upadku z 2 metrów.Zawartość zestawu:przeciwpoślizgowy uchwyt pokryty materiałem SoftgripMocny silnik o mocy 900W umożliwia cięższe prace związane z cięciem i szlifowaniem metaluSystem bezpośredniego chłodzenia (Direct Cooling) upraszcza pracę silnikaSmukła, poręczna obudowa umożliwia wydajną pracę w miejscach trudno przystępnychDane technologiczne:Moc nominalna: 900 WMoc na wyjściu:450 WPrędkość obrotowa bez obciążenia:11000 obr./minGwint wrzeciona szlifierki:M14Średnica tarczy:125 mmWaga: 1,9 kgW skład zestawu wchodzi:Szlifierka kątowa GWS 9-125ProfessionalKlucz do mocowania tarczOsłonaPudełko kartonoweDodatkowa rękojeśćInstrukcja obsługi w języku polskimDlaczego warto wybrać ten artykuł?niepokaźna funkcjonalna jednoręczna szlifierka kątowa z silnikiem o mocy 900 W.

nabywając u nas masz pewność legalności pochodzenia artykułu (oficjalna polska dystrybucja) oraz bezproblemowej gwarancji producenta. Towar jest fabrycznie nowy, zapakowany w oryginalne opakowanie producenta.

Po zarejestrowani towaru na stronie producenta dostajemy 36 miesięcy gwarancji.BoschMarka Bosch z ponad 130-letnią historią powstała w Stuttgarcie i od dziesięcioleci jest liderem w tworzeniu. Twórcą tej firmy jest Robert Bosch który, kompletnie zmienił branżę motoryzacyjną, a na przestrzeni lat zmienił także inne obszary.

Początki w motoryzacji stały się punktem wyjścia do rozwoju masowej produkcji w zakresie elektronarzędzi, techniki grzejnej, radia i telewizji. Dzięki przemyślanemu rozwojowi firmy producent Bosch nie tylko stała się głównym graczem na rynku motoryzacyjnym,na dodatek stała się głównym nurtem w wielu aspektach przemysłu i życia codziennego.

Głównym założeniem producenta stała się chęć innowacji. Wiertarka udarowa powstała w latach trzydziestych XX wieku. W 1952 roku wprowadzono na rynek elektronarzędzie Bosch Combi, które w zależności od zaimplementowanych akcesoriów mogło służyć jako wiertarka elektryczna, szlifierka albo nożyce do krzewów.

Nowość w tamtym czasie stworzyła zupełnie nową dziedzinę w Europie, w głównej mierze dla mężczyzn pasjonujących się majsterkowaniem. Dlatego Bosch opracował drugą serię elektronarzędzi, aby uzupełnić ofertę profesjonalnych elektronarzędzi dla firm budowlanych.

Gotowość producenta Bosch do rozwoju i doskonalenia sprawiła,producent Bosch stała się najważniejszym uczestnikiem w wielu dziedzin życia, które mogą usprawnić naszą codzienną działalność.