Polerka samochodowa Worx WX856.9 promocja 2024

Cena269.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Maxelektro.pl

Parametry

Producent:Worx
Kategoria:Szlifierki i polerki
Rodzaj produktu polerka

Opis

Polerka samochodowa Worx WX856.9 Bezprzewodowa 20V Bezprzewodowa polerka marki WORX - doskonała do nakładania pasty i wosku w celu konserwacji lakieru pojazdu. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: Napięcie: 20 V prędkość: 0-3000 obr./min Średnica płyty podstawy: 254 mm Czas pracy: 40 min Waga (bez baterii): 2 kg Akumulator i ładowarka nie stanowią typowego wyposażenia towaru.

Funkcjonalność: Bezprzewodowa polerka jest wyśmienita do nakładania pasty i wosku w celu konserwacji lakieru pojazdu. Ruch orbitalny pozwala uzyskać perfekcyjne rezultaty dzięki wysokiej jakości podkładce polerskiej o średnicy 254 mm.

solidny silnik o prędkości do 3000 obr./min pozwala pracować szybko i sprawnie. Komfortowy uchwyt i kompaktowy rozmiar urządzenia długotrwałe używanie. Kompatybilna z akumulatorami PowerShare.

Akcesoria: Nakładka wełniana Nakładka z frotte Model bez akumulatora i ładowarki System akumulatorów PowerShare Dzięki WORX PowerShare możesz używać tej samej baterii do wszystkich bezprzewodowych narzędzi WORX: wiertarek, wkrętarek, kosiarek, pił, wyrzynarek i wielu innych.

Oszczędzaj z uniwersalną baterią Z akumulatorami WORX PowerShare 20V oszczędzasz czas, pieniądze i przestrzeń. Dzięki platformie PowerShare 20V możesz używać naszych akumulatorów zamiennie do wielu narzędzi WORX – równocześnie elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych.

unikalny system modułowy PowerShare pozwala na łączenie akumulatorów w celu zwiększenia napięcia od 40V do choćby 80 V. Główny cel to maksymalizacja realnego czasu pracy. Progresywna technologia postępowe akumulatory PowerShare proponują blokadę przegrzania, osłonę ogniw i inteligentne ładowanie.

Wszystkie produkty z serii WORX PowerShare dostępne są w dodatku w wersji bez akumulatora i ładowarki. Niezależnie od tego, co zamierzasz, z elektronarzędziami WORX, każdą pracę wykonasz szybciej i staranniej.

Dzięki wielu progresywnym funkcjom, wytrzymałym silnikom bezszczotkowym oraz sprawnym akumulatorom nasze elektronarzędzia zapewnią Ci więcej możliwości i pozwolą zrealizować każdy projekt. Dzisiaj możesz wiercić, piłować i szlifować, wykorzystując jedną baterię do przeróżnych sprzętów.

Gdy akumulator się wyczerpie, naładujesz go jedną ładowarką, oszczędzając pieniądze i miejsce w warsztacie. Opatentowane funkcje Nasze narzędzia są wyposażone w oryginalne funkcje, które czynią pracę istotnie łatwiejszą, wygodniejszą i skrupulatną.

Profesjonalna jakość Elektronarzędzia WORX zawierają wysokiej jakości metal i elementy z twardego plastiku, które przechodzą najszczególniej rygorystyczne kontrole jakości.