Scheppach DS-930 promocja 2021

Cena959.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mall.pl

Parametry

Producent:Scheppach
Kategoria:Szlifierki i polerki

Opis

Szlifierka do gipsu DS930 Scheppach żyrafa, asygnowana jest do szlifowania tynków, gipsów, gładzi szpachlowych i prac wykończeniowych po konstrukcji płyt gipsowo-kartonowych, można też wykonać prace przygotowawcze, polegające na usuwaniu starych powierzchni malarskich.

Szlifierka posiada wymienny system głowicy (okrągła 215mm i trójkątna 282mm). Podstawowe atuty szlifierki to możliwość podłączenia urządzenia odsysającego, płynna regulacja prędkości obrotowej oraz regulacja długości wysięgnika co jest niezwykle przydatne podczas szlifowania sufitów.

Gumowany i antypoślizgowy uchwyt zagwarantuje operatorowi pewny chwyt i bezpieczeństwo. Papier ścierny z zapięciem na rzep gwarantuje szybką zamianę. Efektywny silnik o mocy 710 W. Urządzenie wyposażone w lampę LED oświetlającą miejsce robocze.

funkcjonalna obudowa z wieloma opcjami chwytania dla wygodnej pracy. Trójkątna głowica pozwala na szlifowanie w narożach. Dostęp do szczotek węglowych jest banalnie prosty, dzięki temu ich wymiana nie stanowi problemu.

przewód zasilający długość 4 m. Maksymalna długość szlifierki wynosi 170 cm. W pakiecie zmajduje się m. In. 24 arkusze ścierne (12 krągłych i 12 trójkątnych), torba transportowa i 3 pary rękawiczek GRATIS.