Worx WX803.9 (6924328321156) promocja 2024

Cena299.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Maxelektro.pl

Parametry

Producent:Worx
Kategoria:Szlifierki i polerki
Rodzaj produktu szlifierka kątowa

Opis

Szlifierka kątowa WORX WX803.9 Akumulatorowa 125mm Lekka bezprzewodowa szlifierka kątowa producenta Worx jest jednym z najlżejszych i najistotniej kompaktowych narzędzi w swej klasie, a równocześnie zagwarantuje wysoką wydajność szlifowania.

NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Napięcie: 20 V Średnica tarczy: 125 mm prędkość bez obciążenia: 0-8600 obr./min typ mocowania tarczy: M14 Średnica otworu tarczy: 22,23 mm Waga (bez baterii): 1,6 kg Akumulator i ładowarka nie stanowią charakterystycznego wyposażenia artykułu.

Funkcjonalność: Ważąca jedynie 1,6 kg akumulatorowa szlifierka kątowa WORX jest jednym z najlżejszych i najistotniej kompaktowych narzędzi w swej klasie, a równocześnie zapewnia wysoką efektywność szlifowania.

technologia wykrywania zacięć szybko zatrzymuje koło, żeby zapobiec odbiciu. Miękki uchwyt zagwarantuje kontrolę i komfort w trakcie długofalowego stosowania. Kompatybilna z akumulatorami PowerShare. Akcesoria: Klucz płaski Tarcza szlifierska do metalu Osłona tarczy do szlifowania Uchwyt pomocniczy Kolorowe pudełko System akumulatorów PowerShare Dzięki WORX PowerShare możesz używać tej samej baterii do wszystkich bezprzewodowych narzędzi WORX: wiertarek, wkrętarek, kosiarek, pił, wyrzynarek i wielu innych.

Oszczędzaj z uniwersalną baterią Z akumulatorami WORX PowerShare 20V oszczędzasz czas, pieniądze i przestrzeń. Dzięki platformie PowerShare 20V możesz używać naszych akumulatorów zamiennie do wielu narzędzi WORX – jednocześnie elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych.

niepowtarzalny system modułowy PowerShare zezwala na łączenie akumulatorów w celu rozszerzenia napięcia od 40V do nawet 80 V. Główny cel to maksymalizacja osiągalnego czasu pracy. Progresywna technika progresywne akumulatory PowerShare oferują blokadę przegrzania, osłonę ogniw i inteligentne ładowanie.

Wszystkie produkty z serii WORX PowerShare dostępne są na dodatek w wersji bez akumulatora i ładowarki. Niezależnie od tego, co zamierzasz, z elektronarzędziami WORX, każdą pracę wykonasz szybciej i skrupulatniej.

Dzięki wielu postępowym funkcjom, wytrzymałym silnikom bezszczotkowym oraz skutecznym akumulatorom nasze elektronarzędzia zapewnią Ci więcej możliwości i pozwolą zrealizować każdy projekt. Dzisiaj możesz wiercić, piłować i szlifować, wykorzystując jedną baterię do zróżnicowanych maszyn.

Gdy akumulator się wyczerpie, naładujesz go jedną ładowarką, oszczędzając pieniądze i miejsce w warsztacie. Opatentowane funkcje Nasze narzędzia są wyposażone w unikalne funkcje, które czynią pracę widocznie łatwiejszą, wygodniejszą i dokładną.

Profesjonalna jakość Elektronarzędzia WORX zawierają wysokiej jakości metal i komponenty z twardego plastiku, które przechodzą najistotniej rygorystyczne kontrole jakości.