chubby stick pomadka 3 g dla kobiet 13 mighty mimosa marki Clinique promocja 2020

Cena60.09
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie E-Glamour.pl

Parametry

Producent:Clinique
Kategoria:Szminki

Opis

Clinique to jedna z czołowych marek na świecie sprzedająca prestiżowe kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy, ciała, a także makijażu. W czasie, kiedy ogólne nastawienie do pielęgnacji skóry prezentowały szczęśliwe geny, idea Clinique zapoczątkowała nową erę.

W 1968 roku wraz z wprowadzeniem na znanego zestawu 3 kroków polegającemu na rutynowym oczyszczaniu, złuszczaniu i nawilżaniu skóry narodziła się nowa historia piękna tworzona wraz z szanowanymi dermatologami w celu opracowania pionierskich formuł testowanych alergologicznie i w 100% bezzapachowej konsystencji.

Kosmetyki Clinique reprezentują wytworną wizję efektowna w świecie urody, będąc liderem i autorytetem w wysokiej jakości, skuteczności oraz bezpieczeństwa dla alergików. Korzystając z funkcjonalnego wykorzystania najistotniej zaawansowanych technice, wiedzy diagnostycznej i doświadczeń kosmetyki Clinique zasłużyły sobie już od samego początku na renomę i zaufanie konsumentek na całym świecie.

doskonałe rezultaty są rezultatem drogocennych części, które stosowne nawilżenie i troszczą się o indywidualne zapotrzebowania każdej kobiety. Z tego powodu wachlarz oferowanych poprzez firmę towarów jest tak rozmaity, gdyż pozwala on na świetne dopasowanie preparatu do danego typu skóry.Clinique kosmetyki to najwyższa jakość, bezpieczeństwo i pewność klinicznie przetestowanych, kojących skórę towarów.

Wybierając tą producenta masz świadomość, że piękno to źródło natury, i właściwe dbanie o komfort swojej skóry to nieskończona dobroć jaką możesz jej zaoferować każdego dnia używając tylko najkorzystniejszych preparatów pielęgnacyjnych.

Copyright © E-Glamour