Dior pomadki do ust dior pomadki do ust addict lacquer stick lippenstift 3.2 g promocja 2021

Cena141.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Douglas

Parametry

Producent:Dior
Kategoria:Szminki

Opis

Dior Addict Lacquer Stick to lekka pomadka gwarantująca efekt intensywnie połyskujących, lakierowanych ust. Jest to pierwszy artykuł, który łączy w sobie głębię koloru, blask lakieru, a także lekką formułę, która nadzwyczajnie rozprowadza się na ustach i zagwarantuje niesłychaną wśród lakierów do ust trwałość do 6 godzin*.

wystarczy jedno pociągnięcie Addict Lacquer Stick, aby natychmiast uzyskać efekt lustrzanego blasku i intensywnego, nasyconego koloru. Szczególnie zmysłowa konsystencja produktu przybiera płynną postać w kontakcie z powierzchnią ust.

‘- progresywna formuła Dior Addict Lacquer Stick to specyficzna kombinacja 5 ultralekkich i odżywczych olejków, które zostały wybrane ze względu na zbliżony do szkła współczynnik załamania światła i odżywczego wosku pszczelego, który gwarantuje solidność towaru.

‘- Efekt intensywnego koloru już za jednym pociągnięciem jest zapewniony dzięki przejrzystej bazie, o 44% bardziej krystalicznej w stosunku do konwencjonalnej bazy pomadki**, która powiększa głębię koloru i zwiększa skalę możliwości tworzenia nowych, oryginalnych odcieni.

‘- Łatwość aplikacji i uczucie „stapiania się" konsystencji ze skórą jest zapewniona dzięki nowemu, wolniejszemu i bardziej delikatnemu procesowi formowania sztyftu, umożliwiającemu zachowanie miękkiego rdzenia pomadki.

Peter Philips stworzył cztery sezonowe, kolorystyczne trendy: Pastel, Neon, Classic, a także Wild, a wśród nich 4 it-shades: 877 Turn me Dior, 684 Diabolo, 924 Sauvage, 550 Tease. W gamie Pastel odcień Tease składa hołd sukni „Séduction" z pierwszych linii domu mody Dior.

Kultowy odcień Diabolo w gamie Neon nawiązuje do kreacji Christiana Diora, odtwarzając kultowy róż, który przyćmiewa wszystkie inne. Radykalny odcień Turn me Dior w gamie Classic podwyższa na piedestał czystą, malinową, zmysłową czerwień, którą nosi Jennifer Lawrence w kampanii reklamowej.

Odcień Sauvage z trendu Wild to intensywny kolor ciemnej czekolady. *Test instrumentalny (albo kliniczny) w grupie 20 badanych **Dior. Test in vitro – pomiary fizyczne