DIOR LIP TATTOO pomadka 451 NATURAL CORAL 6ml promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem DIOR LIP TATTOO pomadka 451 NATURAL CORAL 6ml oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 112.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Christian Dior Dior Addict Lip Tattoo pomadka 6 ml dla kobiet 451 Natural Coral
112.00
ELNINO PARFUM
Christian Dior Dior Addict Lip Tattoo pomadka 6 ml dla kobiet 451 Natural Coral
113.00
E-Glamour.pl

Parametry

Producent:Dior
Kategoria:Szminki

Opis

Dior Addict Lip Tattoo to nowy, zaskakujący towar do makijażu ust od firmy Dior!

Dior Addict Lip Tattoo pierwszy tusz do ust od Dior, który zrewolucjonizuje Twój powszedni makijaż. Artykuł jest przeznaczony dla pań, które poszukują trwałego makijażu ust o niezwykle lekkiej konsystencji. Dior Addict Lip Tattoo utrzymuje się na ustach nawet do 10 godzin, a świetny i odcień pokrywa usta jak „tatuaż”, dając efekt drugiej skóry.

Dior Addict Lip Tattoo ma stanowczo lekką, łatwą w noszeniu konsystencję, która jest nasycona kolorem i fenomenalnie akcentuje naturalny odcień ust.

nieszablonowa formuła Dior Addict Lip Tattoo oferuje niewyczuwalny, a zarazem trwały makijaż ust. Już w kilka sekund po aplikacji, formuła artykułu „przylega” do ust pozostawiając je długotrwale nawilżone. Kompilacja zawierająca wodę i olejki zmiękczające zagwarantuje efekt świeżości i komfortu noszenia, a zawarte pigmenty i barwniki gwarantują efekt drugiej skóry.