lip tattoo pomadka 661 natural red 6ml marki Dior promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem lip tattoo pomadka 661 natural red 6ml marki Dior oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 117.19 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-21%
Christian Dior Dior Addict Lip Tattoo pomadka 6 ml dla kobiet 661 Natural Red
117.19
ELNINO PARFUM
Christian Dior Dior Addict Lip Tattoo pomadka 6 ml dla kobiet 661 Natural Red
117.83
E-Glamour.pl
DIOR Błyszczyki do ust DIOR Błyszczyki do ust Dior Addict Lip Tattoo lipgloss 6.0 ml
148.99
Douglas

Parametry

Producent:Dior
Kategoria:Szminki

Opis

Dior Addict Lip Tattoo to nowy, zaskakujący produkt do makijażu ust od marki Dior!

Dior Addict Lip Tattoo pierwszy tusz do ust od Dior, który zrewolucjonizuje Twój codzienny makijaż. Produkt jest dedykowany dla pań, które poszukują trwałego makijażu ust o wyjątkowo lekkiej konsystencji. Dior Addict Lip Tattoo utrzymuje się na ustach choćby do 10 godzin, a perfekcyjny i kolor pokrywa usta jak „tatuaż”, dając efekt drugiej skóry.

Dior Addict Lip Tattoo ma wyjątkowo lekką, łatwą w noszeniu konsystencję, która jest nasycona kolorem i fenomenalnie wyróżnia naturalny odcień ust.

wyjątkowa formuła Dior Addict Lip Tattoo proponuje niewyczuwalny, a zarazem trwały makijaż ust. Już w kilka sekund po aplikacji, formuła towaru „przylega” do ust pozostawiając je długotrwale nawilżone. Kompilacja zawierająca wodę i olejki zmiękczające zapewnia efekt świeżości i komfortu noszenia, a zawarte pigmenty i barwniki gwarantują efekt drugiej skóry.