Dior Szminka o wysokim połysku (Lacquer Stick) 3,5 g (cień 857 Hollywood Red), 90477 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Dior Szminka o wysokim połysku (Lacquer Stick) 3,5 g (cień 857 Hollywood Red), 90477 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 126.13 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Christian Dior Addict Lacquer pomadka 3,2 g dla kobiet 857 Hollywood Red
126.13
ELNINO PARFUM
Christian Dior Addict Lacquer pomadka 3,2 g dla kobiet 857 Hollywood Red
126.82
E-Glamour.pl

Parametry

Producent:Dior
Kategoria:Szminki

Opis

Dior Addict Lacquer Stick to lekka pomadka gwarantująca efekt intensywnie lśniących, lakierowanych ust. Jest to pierwszy towar, który łączy w sobie głębię koloru, blask lakieru oraz lekką formułę, która rewelacyjnie rozprowadza się na ustach i zapewnia niespotykaną wśród lakierów do ust wytrzymałość do 6 godzin*.

starczy jedno pociągnięcie Addict Lacquer Stick, aby natychmiast uzyskać efekt lustrzanego blasku i intensywnego, nasyconego koloru. Wyjątkowo zmysłowa konsystencja produktu przybiera płynną postać w kontakcie z powierzchnią ust.

‘- nowoczesna formuła Dior Addict Lacquer Stick to unikalna kompilacja 5 ultralekkich i odżywczych olejków, które zostały wybrane ze względu na zbliżony do szkła współczynnik załamania światła oraz odżywczego wosku pszczelego, który gwarantuje odporność towaru.

‘- Efekt intensywnego koloru już za jednym pociągnięciem jest zapewniony dzięki krystalicznej bazie, o 44% bardziej przejrzystej w stosunku do tradycyjnej bazy pomadki**, która zwiększa głębię koloru i powiększa skalę możliwości tworzenia nowych, oryginalnych odcieni.

‘- Łatwość aplikacji i uczucie „stapiania się" konsystencji ze skórą jest zapewniona dzięki nowemu, wolniejszemu i bardziej delikatnemu procesowi formowania sztyftu, umożliwiającemu zachowanie miękkiego rdzenia pomadki.

Peter Philips stworzył cztery sezonowe, kolorystyczne trendy: Pastel, Neon, Classic i Wild, a wśród nich 4 it-shades: 877 Turn me Dior, 684 Diabolo, 924 Sauvage, 550 Tease. W gamie Pastel odcień Tease składa hołd sukni „Séduction" z pierwszych linii domu mody Dior.

Kultowy odcień Diabolo w gamie Neon nawiązuje do kreacji Christiana Diora, odtwarzając kultowy róż, który przyćmiewa wszystkie inne. Radykalny odcień Turn me Dior w gamie Classic podnosi na piedestał czystą, malinową, zmysłową czerwień, którą nosi Jennifer Lawrence w kampanii reklamowej.

Odcień Sauvage z trendu Wild to intensywny kolor ciemnej czekolady. *Test instrumentalny (lub kliniczny) w grupie 20 badanych **Dior. Test in vitro – pomiary fizyczne