Guerlain kiss kiss creamy shaping lip colour pomadka do ust 320 red insolence 3,5g (3346470417175) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Guerlain kiss kiss creamy shaping lip colour pomadka do ust 320 red insolence 3,5g (3346470417175) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 91.2 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Guerlain KissKiss pomadka 3,5 g dla kobiet 320 Red Insolence
91.20
ELNINO PARFUM
Guerlain KissKiss pomadka 3,5 g dla kobiet 320 Red Insolence
94.60
E-Glamour.pl

Parametry

Producent:Guerlain
Kategoria:Szminki

Opis

producent Guerlain ma wielowiekową tradycję i bogatą historię, która nadała marce ekskluzywnego charakteru. Producent Guerlain powstała już w 1828 roku w Paryżu. Rodzinna producent zasłynęła z tego, iż komponowano aromaty na specjalne zamówienie konsumentów.

Dzięki takiej usłudze w niedługim czasie firma Guerlain była najistotniej znaną perfumerią w Paryżu. Wśród kupujących firmy znalazło się wielu członków królewskich rodzin. Nieustannie przez dziesięciolecia swojego istnienia marka Guerlain skupiała się na komponowaniu zapachów dla ludzi unikatowych, sławnych, szczególnych.

W kręgu ich konsumentów znalazły się najsłynniejsze osoby całego świata (królowe, królowie, arystokraci, artyści, celebryci). Aktualnie także istnieje obfite grono celebrytów lubujących się w aromatach tej marki.

Kilka pokoleń rodzin tworzących rewelacyjne zapachy stworzyło już ponad 600 kompozycji nut zapachowych wydanych pod marką Guerlain. Każdy klient bez wątpienia wynajdzie w tej serii optymalny aromat dla siebie.

Guerlain to legendarna francuska producent znana od wieków. Nieprzerwanie zadziwia swymi oryginalnymi kompozycjami. Każdy nowy aromat wydany poprzez markę staje się kolejnym hitem. Wszystkie aromaty stworzone są z zastosowaniem najcenniejszych części przy zastosowaniu najnowszych technologi.

Ważne jest dodatkowo to,producent ta sama prowadzi plantacje najcenniejszych części wykorzystywanych do produkcji zapachów. Dzięki temu pozyskuje jedynie naturalne składniki o najcenniejszych wartościach, pielęgnowane z największą precyzyjnością.

Wszystko to zapewnia sukces firmy, który utrzymuje się już od zawsze na wysokim poziomie. Nie odszukasz lepszej firmy na rynku perfum. Firma Guerlain jest na dodatek dla Ciebie. Jeśli wyłącznie pragniesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda otoczona unikatowym luksusem jest to firma dla Ciebie.

Nasza perfumeria internetowa ma szeroką ofertę zapachów legendarnego producenta. Niewątpliwie znajdziesz tutaj najlepszy zapach dla siebie w bardzo prawidłowej ofercie cenowej. Zapoznaj się z ofertą firmy Guerlain.

Warto!