GUERLAIN Kiss Kiss Creamy Shaping Lip Colour pomadka do ust 321 Red Passion 3,5g (3346470417182) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem GUERLAIN Kiss Kiss Creamy Shaping Lip Colour pomadka do ust 321 Red Passion 3,5g (3346470417182) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 98.7 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Guerlain KissKiss pomadka 3,5 g dla kobiet 321 Red Passion
98.70
ELNINO PARFUM
Guerlain KissKiss pomadka 3,5 g dla kobiet 321 Red Passion
99.10
E-Glamour.pl

Parametry

Producent:Guerlain
Kategoria:Szminki

Opis

marka Guerlain ma wielowiekową tradycję i bogatą historię, która nadała marce luksusowego charakteru. Firma Guerlain powstała już w 1828 roku w Paryżu. Rodzinna firma zasłynęła z tego, że komponowano zapachy na specjalne zamówienie klientów.

Dzięki takiej usłudze w niedługim czasie producent Guerlain była najbardziej znaną perfumerią w Paryżu. Wśród klientów producenta znalazło się wielu członków królewskich rodzin. Bezustannie przez dziesięciolecia swego istnienia firma Guerlain skupiała się na komponowaniu zapachów dla ludzi wyjątkowych, popularnych, szczególnych.

W kręgu ich konsumentów znalazły się najsłynniejsze osoby całego świata (królowe, królowie, arystokraci, artyści, celebryci). Obecnie ponadto istnieje duże grono celebrytów lubujących się w zapachach tej firmy.

Kilka pokoleń rodzin wytwarzających wyśmienite zapachy stworzyło już ponad 600 kompozycji nut zapachowych wydanych pod marką Guerlain. Każdy klient bez wątpienia znajdzie w tej kolekcji stosowny zapach dla siebie.

Guerlain to legendarna francuska marka znana od wieków. Nieprzerwanie zadziwia swymi niepowtarzalnymi kompozycjami. Każdy nowy zapach wydany poprzez producenta staje się kolejnym hitem. Wszystkie aromaty wyprodukowane są z użyciem najcenniejszych składników przy zaimplementowaniu najnowszych technologi.

Ważne jest też to,marka ta sama prowadzi plantacje najcenniejszych elementów stosowanych do produkcji aromatów. Dzięki czemu pozyskuje wyłącznie naturalne komponenty o najcenniejszych wartościach, pielęgnowane z największą starannością.

Wszystko to gwarantuje sukces producenta, który utrzymuje się już od zawsze na wysokim poziomie. Nie odszukasz ulepszonej firmy na rynku perfum. Producent Guerlain jest jeszcze dla Ciebie. Jeśli jedynie pragniesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda otoczona wyjątkowym luksusem jest to firma dla Ciebie.

Nasza perfumeria internetowa ma szeroką ofertę zapachów legendarnego producenta. Z pewnością odszukasz tutaj najkorzystniejszy aromat dla siebie w wyjątkowo korzystnej ofercie cenowej. Zapoznaj się z ofertą firmy Guerlain.

Warto!