Guerlain kiss kiss creamy shaping lip colour pomadka do ust 325 rouge kiss 3,5g promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Guerlain kiss kiss creamy shaping lip colour pomadka do ust 325 rouge kiss 3,5g oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 73.6 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Guerlain KissKiss pomadka 3,5 g dla kobiet 325 Rouge Kiss
73.60
E-Glamour.pl
Guerlain KissKiss pomadka 3,5 g dla kobiet 325 Rouge Kiss
76.60
ELNINO PARFUM

Parametry

Producent:Guerlain
Kategoria:Szminki

Opis

producent Guerlain ma wielowiekową tradycję i bogatą historię, która nadała marce ekskluzywnego charakteru. Marka Guerlain powstała już w 1828 roku w Paryżu. Rodzinna firma zasłynęła z tego, że komponowano aromaty na specjalne zamówienie kupujących.

Dzięki takiej usłudze w niedługim czasie producent Guerlain była najszczególniej znaną perfumerią w Paryżu. Wśród konsumentów marki znalazło się wielu członków królewskich rodzin. Nieustannie poprzez dziesięciolecia swojego istnienia producent Guerlain skupiała się na komponowaniu zapachów dla ludzi nieszablonowych, sławnych, szczególnych.

W kręgu ich konsumentów znalazły się najsłynniejsze osoby całego świata (królowe, królowie, arystokraci, artyści, celebryci). Obecnie też istnieje obszerne grono celebrytów lubujących się w zapachach tej marki.

Kilka pokoleń rodzin wytwarzających perfekcyjne zapachy stworzyło już ponad 600 kombinacji nut zapachowych wydanych pod marką Guerlain. Każdy klient bez wątpienia wyszuka w tej kolekcji optymalny aromat dla siebie.

Guerlain to legendarna francuska producent znana od wieków. Bezustannie zadziwia swymi niepowtarzalnymi kompilacjami. Każdy nowy aromat wydany poprzez markę staje się kolejnym hitem. Wszystkie aromaty tworzone są z użyciem najcenniejszych części przy zaimplementowaniu najnowszych technologi.

Ważne jest też to,marka ta sama prowadzi plantacje najcenniejszych składników używanych do produkcji zapachów. Dzięki temu pozyskuje tylko naturalne elementy o najcenniejszych wartościach, pielęgnowane z największą starannością.

Wszystko to zagwarantuje sukces marki, który utrzymuje się już od za każdym razem na wysokim poziomie. Nie odszukasz udoskonalonej producenta na rynku perfum. Firma Guerlain jest ponadto dla Ciebie. Jeśli tylko pragniesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda otoczona wyjątkowym luksusem jest to firma dla Ciebie.

Nasza perfumeria internetowa ma szeroką ofertę aromatów legendarnego producenta. Z całą pewnością odszukasz tutaj najkorzystniejszy zapach dla siebie w szczególnie prawidłowej ofercie cenowej. Zapoznaj się z ofertą firmy Guerlain.

Warto!