Guerlain kisskiss pomadka 3,5 g dla kobiet 328 red hot (3346470417250) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Guerlain kisskiss pomadka 3,5 g dla kobiet 328 red hot (3346470417250) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 77.3 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Guerlain KissKiss pomadka 3,5 g dla kobiet 328 Red Hot
77.30
E-Glamour.pl
Guerlain KissKiss pomadka 3,5 g dla kobiet 328 Red Hot
78.20
ELNINO PARFUM

Parametry

Producent:Guerlain
Kategoria:Szminki

Opis

producent Guerlain posiada wielowiekową tradycję i bogatą historię, która nadała marce wytwornego charakteru. Producent Guerlain powstała już w 1828 roku w Paryżu. Rodzinna producent zasłynęła z tego, że komponowano zapachy na specjalne zamówienie konsumentów.

Dzięki takiej usłudze w krótkim czasie producent Guerlain była najmocniej znaną perfumerią w Paryżu. Wśród kupujących marki znalazło się wielu członków królewskich rodzin. Nieprzerwanie poprzez dziesięciolecia swojego istnienia firma Guerlain skupiała się na komponowaniu aromatów dla ludzi unikatowych, popularnych, szczególnych.

W kręgu ich klientów znalazły się najsłynniejsze osoby całego świata (królowe, królowie, arystokraci, artyści, celebryci). Aktualnie też istnieje znaczne grono celebrytów lubujących się w zapachach tej firmy.

Kilka pokoleń rodzin stwarzających rewelacyjne zapachy stworzyło już ponad 600 kompozycji nut zapachowych wydanych pod marką Guerlain. Każdy klient niewątpliwie odnajdzie w tej kolekcji optymalny aromat dla siebie.

Guerlain to legendarna francuska firma znana od wieków. Nieustannie zadziwia swymi unikalnymi kombinacjami. Każdy nowy zapach wydany poprzez producenta staje się kolejnym hitem. Wszystkie aromaty wytworzone są z zastosowaniem najcenniejszych części przy zastosowaniu najnowszych technologi.

Ważne jest dodatkowo to,firma ta sama prowadzi plantacje najcenniejszych komponentów wykorzystywanych do produkcji zapachów. Dzięki czemu pozyskuje wyłącznie naturalne składniki o najcenniejszych wartościach, pielęgnowane z największą precyzyjnością.

Wszystko to zagwarantuje sukces firmy, który utrzymuje się już od zawsze na wysokim poziomie. Nie odnajdziesz ulepszonej producenta na rynku perfum. Firma Guerlain jest ponadto dla Ciebie. Jeśli wyłącznie pragniesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda otoczona wyjątkowym luksusem jest to firma dla Ciebie.

Nasza perfumeria internetowa ma szeroką ofertę aromatów legendarnego producenta. Niewątpliwie wynajdziesz tutaj najkorzystniejszy aromat dla siebie w bardzo prawidłowej ofercie cenowej. Zapoznaj się z ofertą producenta Guerlain.

Warto!