Guerlain kisskiss szminka odcień 345 orange fizz 3,5 g (3346470420038) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Guerlain kisskiss szminka odcień 345 orange fizz 3,5 g (3346470420038) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 86.4 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Guerlain KissKiss pomadka 3,5 g dla kobiet 345 Orange Fizz
86.40
E-Glamour.pl
Guerlain KissKiss pomadka 3,5 g dla kobiet 345 Orange Fizz
88.40
ELNINO PARFUM

Parametry

Producent:Guerlain
Kategoria:Szminki

Opis

producent Guerlain posiada wielowiekową tradycję i bogatą historię, która nadała marce elitarnego charakteru. Firma Guerlain powstała już w 1828 roku w Paryżu. Rodzinna marka zasłynęła z tego, iż komponowano zapachy na specjalne zamówienie konsumentów.

Dzięki takiej usłudze w niedługim czasie firma Guerlain była najbardziej znaną perfumerią w Paryżu. Wśród konsumentów firmy znalazło się wielu członków królewskich rodzin. Bezustannie przez dziesięciolecia swojego istnienia firma Guerlain skupiała się na komponowaniu aromatów dla ludzi wyjątkowych, słynnych, szczególnych.

W kręgu ich konsumentów znalazły się najsłynniejsze osoby całego świata (królowe, królowie, arystokraci, artyści, celebryci). Aktualnie ponadto istnieje znaczne grono celebrytów lubujących się w aromatach tej producenta.

Kilka pokoleń rodzin wytwarzających nadzwyczajne aromaty stworzyło już ponad 600 kombinacji nut zapachowych wydanych pod marką Guerlain. Każdy klient z całą pewnością znajdzie w tej linii stosowny zapach dla siebie.

Guerlain to legendarna francuska firma znana od wieków. Nieustannie zadziwia swymi unikalnymi kompilacjami. Każdy nowy aromat wydany przez firmę staje się kolejnym hitem. Wszystkie aromaty wykonane są z wykorzystaniem najcenniejszych komponentów przy zastosowaniu najnowszych technologi.

Ważne jest także to,firma ta sama prowadzi plantacje najcenniejszych elementów stosowanych do produkcji zapachów. Dzięki czemu pozyskuje wyłącznie naturalne elementy o najcenniejszych wartościach, pielęgnowane z największą skrupulatnością.

Wszystko to gwarantuje sukces producenta, który utrzymuje się już od za każdym razem na wysokim poziomie. Nie odszukasz udoskonalonej firmy na rynku perfum. Firma Guerlain jest w dodatku dla Ciebie. Jeśli wyłącznie pragniesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda otoczona wyjątkowym luksusem jest to marka dla Ciebie.

Nasza perfumeria internetowa posiada szeroką ofertę zapachów legendarnego producenta. Z całą pewnością znajdziesz tutaj najlepszy aromat dla siebie w bardzo dobrej ofercie cenowej. Zapoznaj się z ofertą marki Guerlain.

Warto!