_lasting provocalips długotrwała pomadka do ust 2w1 210 pinkcase of emergency marki Rimmel promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem _lasting provocalips długotrwała pomadka do ust 2w1 210 pinkcase of emergency marki Rimmel oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 27.37 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-13%
Rimmel Lasting Provocalips Double Ended trwała szminka odcień 210 Pinkcase Of Emergency 3,5 g
27.37
Notino.pl
Rimmel, Lasting Provocalips, Długotrwała Pomadka Do Ust 2w1, 210 Pinkcase Of Emergency, 6ml
28.24
Empik
lasting provocalips długotrwała pomadka do ust 2w1 210 pinkcase of emergency
31.39
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Rimmel
Kategoria:Szminki

Opis

Lasting Provocalips marki Rimmel. Dwustronna pomadka do ust. Z jednej strony znajduje się płynna szminka, zaś z drugiej strony jest bezbarwny sztyft, dzięki temu pozwala na wyjątkowo łatwą i wygodną aplikację.

Pomadka pozostawia na ustach kuszące połyskujące wykończenie, które po utrwaleniu sztyftem jest niepodatne na ścieranie, nie znika w trakcie jedzenia i picia i nie odbija się np. Na szklankach. Efekt utrwalenia utrzymuje się na wargach do 16 godzin od czasu aplikacji.

Pomadka ma intensywną pigmentację, zaś bezbarwny sztyft został zaopatrzony w pielęgnacyjno-nawilżający balsam w składzie. Po nałożeniu daje na ustach poczucie komfortu, nie zbija się w grudki, nie łuszczy się ani nie wysycha.Pomadka do ust.Utrzymuje się do 16h.

Pielęgnuje i nawilża usta.zapewnia łatwą i szybką aplikację.POSZCZEGÓLNE ODCIENIE:- 115 BEST UNDRESSED - cielisto-beżowy, - 210 PINKCASE OF EMERGENCY - koralowo-różowy, - 220 COME UP ROSES - pudrowy róż, - 400 GRIN & BARE IT - brudny róż, - 500 KISS THE TOWN RED - czerwono-różowy, - 730 MAKE A MAUVE - beżowo-malinowy.