Revlon ultra hd gel lipcolor pomadka 1,7 g dla kobiet 750 hd lava promocja 2020

Cena10.75
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie E-Glamour.pl

Parametry

Producent:Revlon
Kategoria:Szminki

Opis

perfumy i kosmetyki Revlon "W fabryce, robimy kosmetyki. W drogerii, sprzedajemy nadzieję." - Charles Revson, założyciel Revlon. Firma powstała w 1932 roku, kiedy bracia Charles i Joseph Revson wraz z chemikiem CR Lachmanem zmienili przemysł kosmetyczny na zawsze.

Historia początkuje się od jednego towaru: lakieru do paznokci w zróżnicowanych kolorach, które wkrótce ozdobiły dłonie amerykańskich kobiet wszędzie - w tym na okładce prestiżowego magazynu Vogue. Ekspansja marki to wizja "American look", odzwierciedlająca żeński postęp w dziedzinach społecznych połączony wraz z rozwojem ery kosmetyków dodających im pewności siebie i uwydatniających ich piękno.Pierwsze perfumy Revlon - Charlie, zostały wylansowane w 1973 roku.

aromat został asygnowany śmiałej, niezależnej kobiecie i stał się natychmiastowym bestsellerem. Teraz Relvon oferuje istotnie bogatą gamę towarów: kosmetyki do makijażu, produkty pielęgnacyjne do ciała i włosów, lakiery do paznokci i inspirujące zapachy.

producent jest dumna ze swojej pozycji światowego lidera w dyktowaniu trendów dotyczących odcieni, które wyrażają oryginalny fason każdej szykownej kobiety, która uwielbia eksperymenty w makijażu.perfumy Revlon uosabiają wewnętrzny urok i czar, twórczo wyróżniając żeński indywidualizm.

To ekscytujące połączenia klasyki z nowoczesnością, gdzie droga poprzez cudowne źródła urody i powabu prowadzi do prawdziwej miłości samej siebie, wewnętrznego głosu duszy. Revlon pachnidła to kombinacje o wielu obliczach skrywające subtelność, wrażliwość, a równocześnie zmysłowy wyraz każdej zalotnyej, tajemniczej kobiety, która z niewiarygodną lekkością podbija serca mężczyzn.

Copyright © E-Glamour.pl