Rimmel Konturówki Kredki do ust Szminka Lasting Finish 206 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Rimmel Konturówki Kredki do ust Szminka Lasting Finish 206 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 7.98 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Rimmel London Lasting Finish pomadka 4 g dla kobiet 206 Nude Pink
7.98
ELNINO PARFUM
Rimmel London Lasting Finish pomadka 4 g dla kobiet 206 Nude Pink
8.23
E-Glamour.pl

Parametry

Producent:COTY
Kategoria:Szminki

Opis

Dzięki formule zawierającej nową generację wosków Lasting Finish pozostaje na ustach aż do 8 godzin. Już jedno pociągnięcie wyciąga pełną głębię koloru. Wysokiej jakości olejki i specjalnie dopasowane pigmenty powodują, że usta nabierają zmysłowego połysku.

Nie trzeba rezygnować z długotrwałego koloru w obawie przed wysuszeniem. Subtelnie pachnąca wanilią szminka Lasting Finish jest łatwa w aplikacji, a dzięki zawartej w niej przeciwutleniaczom oraz witaminom C i E daje uczucie gładkichi zadbanych ust.

Dzięki formule zawierającej nową generację wosków Lasting Finish pozostaje na ustach aż do 8 godzin. Już jedno pociągnięcie wydobywa całkowitą głębię koloru. Wysokiej jakości olejki, a także specjalnie dostosowane pigmenty powodują, iż usta nabierają zmysłowego połysku.

Nie trzeba rezygnować z długotrwałego koloru w obawie przed wysuszeniem. Finezyjnie pachnąca wanilią szminka Lasting Finish jest nietrudna w aplikacji, a dzięki zawartej w niej przeciwutleniaczom oraz witaminom C i E daje uczucie gładkichi zadbanych ust.