lasting finish szminka nr 077 4 ml - coty od 24,99zł darmowa dostawa kiosk ruchu marki Rimmel promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem lasting finish szminka nr 077 4 ml - coty od 24,99zł darmowa dostawa kiosk ruchu marki Rimmel oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 21.5 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
lasting finish lipstick pomadka do ust 077 asia
21.50
TaniaKsiazka.pl
rimmel lasting finish lipstick pomadka do ust 077 asia 4 g
21.50
Bee.pl

Parametry

Producent:Rimmel
Kategoria:Szminki

Opis

Postaw na trwałą pomadkę Rimmel Lasting Finish nr 077 o satynowym wykończeniu, która wyraziście podkreśli Twoje usta nadając im kolor, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie!Satynowa pomadka Rimmel Lasting Finish utrzymuje się na ustach w wspaniałym stanie aż do 8 godzin.

udoskonalona formuła z technologią Colour Protect daje do 25% więcej koloru. Szminka Rimmel wzbogacona o pigmenty wzmacniające odcień i przedłużające solidność pomadki o 50% sprawi,na pewno zostaniesz zauważona.

Trwała pomadka do ust Rimmel Lasting Finish to intensywność, blask, gładkie wykończenie i odporność aż do 8 godzin.To najlepszy sposób, aby wyglądać stylowo, wyraziście i nieśmiertelnie!•kremowa formuła i wyrazisty kolor•satynowe wykończenie•długofalowy efekt utrzymujący się cały dzień•prosta aplikacja szminki•zmysłowo wyróżnione usta na dłużej